Zeytinyağı ve tuz ile baş ağrısına çözüm

Zeytinyağı ve tuz ile baş ağrısına çözüm
Paylaş
 

Zeytinyağı ve tuz ile baş ağrısına çözüm: İnatçı baş ağrısına ve eklem ağrılarına Zeytinyağı – tuz ile masaj yaparak çare bulmak mümkün. Boyun ağrıları dediğimiz tıpta Boyun osteokondrozu olarak bilinen şikayetler ölümcül değildir fakat yaşam kalitenizi düşüren can sıkıcı sağlık sorunlarıdır. Zeytinyağı tuz karışımı ile boyun osteokondrozu tedavisi mümkündür. Üstelik 5 yıl boyunca tekrarlamamak üzere.

Uzmanlar yapılan karışımın 10 gün boyunca uygulanması durumunda değişikliğin hemen fark edileceğini ve ağrıların geçeceğini bildiriyor. Zeytinyağı ve tuz ile baş ağrısına çözüm uygulaması ile baş ağrınız geçecek, Kan akışınız düzelecek ve kendinizi mükemmel hissedeceksiniz. Vücudu toksinlerden arındıran bu tedavi metabolizmanızı en yüksek noktaya ulaştıracak. Hiçbir yan etkisi olmayan bu Zeytinyağı ve tuz karışımı hoş olmayan kokusundan rahatsız oluyorsanız eğer içine bebek pudrası koyabilirsiniz.

Zeytinyağı ve tuz karışımı gerekli malzemeler

Tek yapmanız gereken 10 çorba kaşığı kaliteli tuz ve 20 çorba kaşığı rafine edilmemiş zeytinyağı ya da ayçiçek yağı.

Zeytinyağı ve tuz ile baş ağrısına çözüm

İki malzemeyi karıştırın ve cam bir kavanozda 2 gün boyunca bekletin. 2 gün sonra açık renkli bir karışım elde edeceksiniz. Karışımı sabahları uygulanacak bölgeye sürün ve 20 dakika masaj yapın. İşlem bitince nemli bir havlu ile silin. 10 gün içinde bu tedavi kemik ve kıkırdaklarda kan dolaşımını arttıracak ve kas yenilenmesini teşvik edecektir.

5 dakikada baş ağrısını geçiren pratik yöntem

Sadece 5 dakika içinde baş ağrısından kurtulmak için bunu yapın!
Yapılışı:
İnce bir havlu kullanın ve rulo halinde duracak şekilde katlayın. İki elinizde rulo halindeki havluyu tutun ve alnınıza bastırın. Sonra başınızda boyun ve omuz arkasında olacak şekilde (Resimde göründüğü gibi) bu işlemi hızlıca uygulayın. Beş dakika sonunda bağ ağrınızda bir rahatlama ve azalma hissedeceksiniz. Bu teknik kan dolaşımını engelleyen kas gerilimini azaltarak baş ağrısını azaltmaktadır.DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA

Migren Ağrısını Geçirmenin En Kolay Yolu

Boyun Ağrısından 6 Dakikada Kurtulma Yöntemi :

Boyun ağrısı nasıl geçer? Boyun ağrısını geçiren egzersizler nelerdir?

Boyun ağrısı insanların yaşam kalitelerini düşürerek gündelik hayatı olumsuz etkileyen ağrılardır. Bu ağrılardan çeşitli egzersizler sayesinde kurulmak en azından bu ağrıları azaltmak mümkündür.

İşte Bir Tenis Topu İle 6 Dakikada Boyun Ağrısından Kurtulma Yöntemi VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Eklem ağrısına jelatin tedavisi : Jelatin bağ dokularımızı geliştirmeye ve yenilemeye yarayan aminoasitler içerir. Ayrıca eklemleri koruyan kıkırdakları güçlendiren kolajen açısından da zengindir.

Kas ve eklem ağrısı bir incinme, fazla basınç ve benzeri durumlarda oluşabilir. Eklem ağrısından dolayı kişinin yaşam kalitesi etkilenir çünkü bu ağrı günlük aktiviteleri yapmaya engel olur. İyi haber şu ki, bu durum doğal yollarla tedavi edilebilir ve kısa sürede rahatlık veren tedavi yöntemleri vardır.

Kas ve eklem ağrısını rahatlatmak için alternatif ve doğal tıpta bir çok yöntem olsa da bugün sizlere ağrıyı 7 günde alacak bir yöntem sunacağız. 

Bu yöntem ne içeriyor?

  • Başlamak için, yaklaşık 150 gram jelatin alın, özellikle tatsız olanını tercih edin. (Bu miktar bir aylık tedavi için yeterli olacak)
  • İki yemek kaşığı jelatini  ¼ bardak suya koyun ve bir gece bekletin.
  • Bir sonraki sabah jelatin şişmiş olacak ve biraz bal, yoğurt veya meyve suyu ile yiyebilirsiniz. Boş mideye ve kahvaltıdan en az 30 dakika önce yemeniz önemli.
  • Bu tedaviyi bir ay uygulamalısınız, ama kas ve eklem ağrısı çekenler 7 günde daha iyi hissedeceklerdir. Özellikle sırt, eklem, omurga ve boyun ağrısı çekenler için idealdir. Bu yöntem eklemlerin yağlanmasına yardımcı olacak. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar