Zerdeçal ve vazelin ile istenmeyen tüylerden kurtulmak

Paylaş
 

Zerdeçal ve vazelin ile istenmeyen tüylerden kurtulmak

Hemen hemen her kadının genel sorunlarından birisidir istenmeyen tüyler. Fakat yapılacak belli başlı bitkisel maske ve kürlerle bunların üstesinden gelebilirsiniz. Sizlere ev ortamında rahatlıkla hazırlayıp uygulayabileceğiniz bitkisel tarifleri vererek istemeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Zerdeçal ve vazelin ile istenmeyen tüylerden kurtulmak için yapmanız gereken çok basit

Videoda gösterildiği gibi bir kaba biraz vazelin ve zerdeçal tozu ekleyin. Bal ilave edin.(kıvam elde etmek için) Üzerine limon ilave edin. Macundan biraz sulu kıvama gelene kadar karıştırın.

Karışımımız hazır. Şimdi uygulamak istediğiniz bölgeye bu karışımı sürün ve 15-20 dakika bekleyin. Daha sonra ıslak bir bez ile silebilirsiniz. Tüylerin döküldüğünü göreceksiniz.

Zerdeçal ve vazelin ile istenmeyen tüylerden kurtulmak adı videomuz….

Zerdeçal ile yüz maskesi nasıl yapılır

Zerdeçal ile yüz maskesi nasıl yapılır : Zerdeçal aynı zamanda Turmerik olarak da bilinen ve özellikle cilt açısından oldukça faydalı bir şifalı bitkidir. Özellikle doğal maskelerde zerdeçal kullanılarak daha parlak ve coşkulu bir cilt elde etmek mümkün. Aynı zamanda iltihap önleyici etkisi ile sivilcelere karşı iyileştirici ve önleyici özellik gösterebilmektedir.

Zerdeçalı büyük marketlerde ve aktarlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Genellikle toz halinde satılır. Fiyat olarak da son derece uygundur. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Sütlü Zerdeçal neye iyi gelir

Mucize içecek “sütlü zerdeçal” ile sağlık kaynağı bir içecek hazırlamanız mümkün.

Zerdeçal ve süt sağlığı korumak için içilen geleneksel Ayurveda içeceğidir. Genellikle uyku uyumayı sağlar, soğuk algınlığı, boğaz ağrısı, hazımsızlık, ishal, irritabl bağırsak sendromu, Crohn hastalığı, adet krampları, baş ağrısı ve artrit de dahil olmak birçok hastalığı iyileştirmek için geceleri içilir. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar