Ameliyatsız burun küçültme hareketleri

Paylaş
 

Burun küçültme egzersizi yaparak burnunuzun biçimini istediğiniz gibi düzenleyebilir ve düzenli olarak egzersizleri uygulamaya devam ederek rahatsız olduğunuz görünümden uzaklaşabilirsiniz. Burun küçültme usulleri arasında en hasarsız ve uygulaması en basit olan burun düzenleme egzersizleri ile güzel neticeler elde edebilirsiniz.

Burun küçültme egzersizleri faydası ispatlanmış egzersiz usullerinden oluşur. Bir çok bireyin saklı hoşluk gizemleri arasında olan burun küçültme egzersiz usulleri her gün yinelenerek aylar içinde netice alma imkânı sunuyor.

Burun Küçültme Egzersizi Nasıl Yapılır

  • Burnunuzun uç kısmıyla dudağınızın birleştiği yere işaret parmağınızı yerleştirerek burnunuzu yukarı doğru hareket ettirip vazgeçin.
  • Burnunuzu işaret parmaklarınızla iki yanından anlayıp kaşınızın başladığı noktadan burun ucuna kadar yukarı ve alt hareket ettirin.
  • Dudaklarınız ağzınızın içine kıvrılacak biçimde ağzınızı açarak burnunuzu gerdirin.
  • Bir elinizle burnunuzu bütün ortasından yakalayıp yukarı doğru ittirirken ötekisiyle burnunuzun ucunu işaret parmağınızı kullanarak yukarı doğru ittirin. Bunları yaparken ağzınız kapalı biçimde burnunuzu gerdirmeye çalışın.
  • Aynı hareketi yineleyerek bu sefer burnunuzun ucunu sağa ve sola iterek hareket ettirin.
  • Burun küçültme egzersizi hareketlerini gün içinde 30 kez yineleyerek 1 ay içinde gelişim sağlayabilirsiniz.

Burun küçültme egzersizleri burnunuzun çevresindeki kan dolaşımını süratlendirerek üst dudağınıza oksijenin daha faal bir biçimde gitmesini sağlar.

İlerleyen yaşlarda burun daha da çökme ve genişleme meyline girer. Burun küçültme egzersizlerini rutin olarak yapmaya devam ederseniz burnunuzun yapısını korumuş olursunuz.

Burun küçültme egzersizleri haricinde makyaj teknikleri ve operasyonla da burun küçültme operasyonu gerçekleştirilebilir.

DETAYLI ANLATIM İÇİN FOTO GALERİMİZE BAKABİLİRSİNİZ

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar