Yolanthe Cabau ve Sneijderin çocuğu

Paylaş
 

Yolanthe Cabau ve Sneijderin çocuğu ile ilkgili ilk fotoğraf internete düştü.

Galatasaray’da forma giyen Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau’nun geçtiğimiz perşembe günü dünyaya gelen minik oğullarının ilk fotoğrafları objektiflere yansıdı.

Ünlü çift, Xess Xava adı verdikleri oğullarıyla birlikte ilk aile pozlarını çektirdi. Annesi Yolanthe Cabau’nun kucağında olan minik bebeğe Sneijder yazılı bir üst giydirildi. 31 yaşındaki ünlü futbolcunun ilk evliliğinde de bir oğlu var.

Yolanthe-Cabau-Sneijder (2)

Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau’nun oğulları geçtimiz perşembe Amerikan Hastanesi’nde dünyaya geldi. 52 cm, 3.5 kilo ağrılığında doğan bebeğe Xess Xava adını verildi.
Yolanthe Cabau ve Sneijderin çocuğu ile ilgili o fotoğraf

Yolanthe-Cabau-Sneijder (1)

Galarasaray’ın 10 numarası Hollanda’nın yıldızı ünlü futbolcu ve eşine yeni çocuklarının hayırlı evlat olduğu günleri de görmesini diler www.bayanlarbilir.com ailesi olarak mutluluklar dileriz.

Ünlü fulbolcu Wesley Sneijder’in instragram adresi sneijder10official

Eşi ve ünlü model Yolanthe Cabau’nun instagram adresi yolanthecabau

İlk kutlayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Sevgilisi oldu

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ve model eşi Yolanthe Cabau, oğullarını kucaklarına almanın mutluluğunu yaşıyor.

Sneijder-Cabau çiftinin bir erkek çocukları dünyaya geldi. İstanbul Amerikan Hastanesi’nde dünyaya gelen Sneijder-Yolanthe çiftinin oğlunun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi Başak Dizer, hastaneye giderek çifti tebrik etti.

Galatasaray kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Sneijder Ailesi’ni tebrik eder, Galatasaray Ailesi’nin en küçük üyesine uzun ve sağlıklı bir ömür dileriz” denildi.

Yıldız futbolcu Sneijder’ın önceki evliliğinden de bir oğlu var.

1444996917202

Kıvanç Tatlıtuğ, yakın dostu Wesley Sneijder’in babalık sevincine ortak oldu. Yakışıklı oyuncu, yıldız futbolcunun eşi Yolanthe Cabau’nun önceki gün Amerikan Hastanesi’nde bir erkek bebek dünyaya getirdiğini öğrenir öğrenmez sevgilisi Başak Dizer’le soluğu hastanede aldı. Üç saat süren ziyaretin ardından Tatlıtuğ, “Anne ve bebek çok sağlıklı” dedi. Tatlıtuğ-Dizer çifti hastaneden el ele ayrıldı.

 

Sneijder’dan profesyonellik dersi

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, doğum izni olarak kampa katılmayabileceğini söyledi, Wesley Sneijder kabul etmedi.

Hollanda Milli Takımı’ndan dönen Wesley Sneijder ile görüşen Galatasaray Teknik Direktörü, “İstersen kampta olmayabilirsin. Sonuçta sen profesyonelsin. Evden de maça gelebilirsin” dedi. Ancak Sneijder kabul etmedi.

Hollanda Milli Takımı’ndan mutsuz dönen, ancak yeni doğan oğluyla mutlu olan Wesley Sneijder, adeta profesyonellik dersi verdi.

Xess Xava adında bir erkek çocuğu dünyaya gelen Sneijder’e 1 gün “doğum izni” verildi. Teknik direktörHamza Hamzaoğlu bir gün daha izin yapabileceğini söyledi, ancak Sneijder’ın cevabı başarılı çalıştırıcıyı çok mutlu etti.

Gençlerbirliği maçı için son antrenmanını dün akşam Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapan Cim-Bom’daHamzaoğlu, Sneijder’i yeni doğan çocuğu nedeniyle kutlarken, “İstersen kampta olmayabilirsin. Bu mutlu gününde ailenle beraber olmak senin hakkın. 1 gün izin istemiştin ama ben sana bugün de izin veriyorum. Sonuçta sen profesyonel bir oyuncusun ve evden de maça gelebilirsin. Bu konuda özgürsün” teklifini yaptığı öğrenildi.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar