Mustafa Ceceli’ye konserde satırlı saldırı girişimi

Mustafa Ceceli'ye konserde satırlı saldırı girişimi
Paylaş
 

Mustafa Ceceli’ye konserde satırlı saldırı girişimi oldu. Eyüp’te konser veren Mustafa Ceceli’ye sahnede olduğu anlarda satırlı saldırı girişiminde bulunuldu.

Gençlik ve Fetih şölen kapsamında Eyüp’te Mustafa Ceceli konseri düzenlendi. Konserin sonlarına doğru Mustafa Ceceli’ye sahnede olduğu anlarda satırlı saldırı girişiminde bulunuldu.

Saldırının ardından konser iptal edilirken, Mustafa Ceceli koruma grubuyla alandan ayrıldı.

2 Kasım 1980’de Ankara’da dünyaya geldi. Müziğe yeteneği ailesi tarafından keşfedildi. 6 yaşındayken 2 yıl süreyle piyano eğitimi aldı. Lise ve üniversitede müzik gruplarında piyano ve klavye çaldı.

AYRINTILAR GELİYOR…

Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakülesi’ndeki öğrencilik yıllarında profesyonel müzik hayatıyla tanıştı. Kenan Doğulu’nun Aklım Karıştı şarkısının aranjörlüğünü yaparak müzik sektörüne giriş yaptı. Türkiye’de hit olmuş onlarca şarkının altında imzası bulunuyor.

2005 yılında Sezen Aksu’yla devam eden müzik kariyeri onun hayatının en önemli dönüm noktası oldu. Kendisine 4 yıl boyunca hem sahnede hem de stüdyoda eşlik etti. 2007 yılı sonunda “Unutamam” adlı şarkıyı seslendirerek solistlik hayatına başladı. 2009 yılında; önce “Limon Çiçekleri” tekli albümü, sonra da ilk solo albümünü piyasaya çıkardı ve bu albümle altın plak ödülü kazandı.

Kariyerindeki en önemli işbirliği ise 2014 yılında Lara Fabian’la Türkçe ve İngilizce seslendirdikleri “Al Götür Beni-Make Me Yours Tonight” şarkısı oldu.

Mustafa Ceceli bugüne kadar 4 solo albüm, 3 tekli albüm ve 2 remix albüm hazırladı. Ayrıca pek çok proje albümünde gönüllü olarak yer aldı. Solistlik kariyerinde emin adımlarala ilerlerken; aktif olarak aranjörlük, sinema, dizi film ve reklam jingle müzikleri yapmaya devam ediyor.

Mustafa Ceceli’ye konserde satırlı saldırı girişimi, mustafa ceceli saldırı, mustafa ceceli saldırı anıi mustafa ceceli konserde saldırı, mustafa ceceli  satırlı saldırı, mustafa ceceli  eyüp belediyesi konser

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar