Esra Erol doğum gününde bebeğini stüdyoya getirdi

Paylaş
 

Esra Erol doğum gününde bebeğini stüdyoya getirdi: Esra Erol doğum günü nedeni ile bugün bir çok sürpriz yaptı. İlk oğlunu 2011 yılında dünyaya getiren ve stüdyoda sevenlerine gösteren Esra Erol geleneği bozmadı ve ikinci oğlunu da bugün ekrana çıkarttı. İdris Ali ve kardeşi Ömer Erol ilk defa izleyici ile tanıştı.

Ömer Erol ilk defa kameraya çıktı, Esra Erol ikinci doğumu olan Ömer Erol’u doğum gününe özel stüdyoda ki sevenlerine getiren Esra Erol; her şeyimi ekran karşısında sizinle beraber yaşadım ve işte söz verdiğim gibi ikinci oğlum da sizin karşınızda.

Sosyal medya kullanmayan yaşlı ninelerimiz , teyzelerimiz için Ömer Erol ekran karşısında sizlerin huzurunda….

Ömer Erol annesi  Esra Erol’a benziyor ve gözleri ilk çocuğu gibi renkli değil. İdris Ali tıpkı babası, Ömer Erol ise aynı annesi yorumu gelen olarak hakimdi.

Esra Erol 34 yaşına girdi ve stüdyoda hep beraber kutlandı. Doğum günü pastası ise yayından sonra konuklarla beraber kesilip yenilecek.

İşte o görüntüler:

Diğer Esra Erol haberlerimiz:

Esra Erol Nevruz Hanım artık yok : Esra Erol 21 Mart pazartesi günü olan programında gelen bütün adaylarına hayır diyen üçüncü köprünün ucunu gören ev gibi ilginç istekleri olan Nevruz Hanım‘ın artık programda olmayacağını açıkladı.Devamı için tıklayın

Esra Erol çıldırdı!

Gelin-damat adayları Esra Erol’u çıldırttı

Esra Erol Nevruz Hanım izleyenleri ağlattı

Devamı için tıklayın

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar