Ersin Korkut’un yeni köpeği? Ersin Korkut ölen köpeği Mes’in yerine yeni köpek aldı

Paylaş
 

Ersin Korkut ölen köpeği Mes’in yerine yeni köpek aldı

Survivor 2020 ‘de hepimizin sevdiği, yaşına rağmen çok üstün performans sergileyen Ersin Korkut’tan yeni ve sevindirici bir haber var.

Bildiğiniz üzere Ersin Korkut yarışmadayken köpeği Mes trafik kazasında ölmüş ve bunu ailesinin isteği üzerine Ersinden saklamışlardı. Talihsiz bir sakatlık ile Survivor yarışmasına veda etmek zorunda kalan Ersin bir darbe de köpeği Mes’in ölüm haber ile almıştı. Hepimizi ekran karşısında gözyaşlarına boğan bu haberin üzerinden 1 hafta  kadar geçtikten sonra az önce Ersin Korkut instagram hesabından mutlu haberi verdi.

Instagram hesabından aynen şu kelimelerle paylaşım yapan Ersinin takipçilerinden de bir isteği var….

Başta Acun abi ve Acun Medya çalışanlarına teşekkür ederim. Ben üzülmeyeyim diye oğlum Mes’in ölümünü yarışmada kaldığım süre boyunca benden saklamışlar. Elbette duyunca çok üzüldüm. Ama Mes çok güzel bir 12 sene yaşadı. Yaşlıydı ve ömrü malesef bu kadarmış. Arkadaşlarım bana sürpriz yapıp bu minik yavruyu sahiplenmişler. Şimdi İstanbul’da beni bekliyor. Mes’in anısını bu minikle devam ettireceğim. İsim bulma konusunda bana yardımcı olur musunuz? Yeni dostumun adı ne olsun? Yorumlarınızı bekliyorum. 🙏☺️ #survivor2020 #oğlummes #mes

Arkadaşları ona sürpriz yaparak yeni bir köpek almış ve şuan isim arayışında.

Ersin korkutun yeni köpeğinin ismi ne olsun

Bu senenin en iz bırakan yarışmacısı Ersin Korkut’u Survivor All Star’da görmek istiyoruz. Acun Ilıcalı’da bu isteğe sessiz kalmayarak günü geldiğinde konuşucam diyerek isteklere yeşil ışık yaktı….

ERSİN KORKUT KİMDİR?

Ersin Korkut, 1977yılında, Hakkari’de dünyaya geldi. Babası köy hizmetlerinden emekli, annesi ev hanımıdır. 5 kardeştirler. İlk ve orta dereceli eğitimini Hakkari’de tamamladıktan sonra aynı şehirde bir süre taksi şöförü olarak çalışan Korkut, iş bulmak amacıyla1998 yılında İstanbul’a taşındı. Yılmaz Erdoğandayısının oğludur.

İstanbul’a geldiğinde bir iş bulmak için uğraşan ve gazete gördüğü ilanı değerlendirerek Merter semtinde bulunan bir pizza dükkanında bulaşıkçı olarak çalışmaya başlayan Korkut’un şansı, akrabası olan ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın kendisini BKM kadrosuna alması ile döndü. BKM’de çeşitli işlerde görev alan Korkut, Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununda sahne teknisyeni olarak görev yaptığı sırada Yılmaz Erdoğan’dan izin alarak oyunda ufak bir rol alarak sahneye çıktı. Seyirciler tarafından çok beğenilen ve bol bol alkışlanan Ersin Korkut, kendisine yeni kariyer olarak oyunculuğu seçti.

İlk olarak Cem Yılmaz ile beraber Doritos reklamlarında yer alan ve “Doktor Bu Ne?” repliği ile izleyicileri güldüren genç oyuncu, 2004 yılında, Sevinçli Halleradlı mini T.V. serisi ile televizyon dünyasına adım attı.

2005 yılında, Yılmaz Erdoğan’ın yazar, yönetmen ve oyuncu olarak kadrosunda bulunduğu Organize İşler adlı sinema filminde rol alarak beyaz perde macerasına başlayan Korkut, 2007 yılında Şafak Sezer ile beraber Kutsal Damacana ve 2009 yılında, bir Yılmaz Erdoğan filmi olan Neşeli Hayatfilmlerinde rol aldı.

Ersin Korkut, BKM tarafından hazırlanan ve de 2008 yılından beri yayınlanmakta olan komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kadrosunda yer almaktadır.

Ersin Korkut, Ekim 2015 ayında İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi’nin kararınca “uyuşturucu kullanmak” suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı, Mahkeme, hapis cezasının bir yıldan daha az olması nedeniyle cezayı erteledi.

2015 yılında çekilmeye başlayan senaryo ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’nın yaptığı “Ekşi Elmalar” filminde görüntü yönetmenliği Gökhan Tiryaki yaptı. Filmde Farah Zeynep Abdullah, Devrim Yakut, Fatih Artman, Ersin Korkut,Songül Öden, Şükran Ovalı rol aldı.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar