Şarkıcı Berkay’a silahlı saldırı

Paylaş
 

Şarkıcı Berkay’a silahlı saldırı

Ünlü pop sanatçısı Berkay’ın otomobiline Beşiktaş’ta motosikletli iki kişi tarafından silahla ateş açıldı.

Levent Mahallesi Gonca Sokağı’nda motosikletli iki saldırgan, Berkay’ın içinde bulunduğu seyir halindeki otomobile silahla ateş açtıktan sonra kaçtı. Araca 6 kurşun isabet ederken, Berkay saldırıyı yara almadan atlattı.

Olay yerine gelen polis ekipleri, otomobilin çevresine emniyet şeridi çekerek inceleme yaptı.

Gayrettepe’deki Asayiş Şube Müdürlüğü’ne giden Berkay’ın, ifadesinde, kimseden şüphelenmediğini ve saldırıyı kimin gerçekleştirdiğini bilmediğini söylediği öğrenildi.

Polis, saldırının ardından kaçan motosikletli iki kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Berkay Şahin ‘in gündeme geldiği diğer haberler;

Demet Akalın, Berkay’ı evden kovdu mu?

20150923_demet-akalin-sarkici-berkay-i-evden-kovdu

Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin önceki gün evlerinde verdiği barbekü partisi neşeli başladı, gergin bitti. Partiye katılan ünlü isimlerden popçu Berkay bir diğer konuk Binnaz Avcı ile kapışınca evden kovuldu

‘EVİMİ DERHAL TERK ET’

İlerleyen saatlerde Berkay ile Binnaz Avcı tartıştı. Berkay, “Yanındaki kadınlarla ünlü oldun” diyen Avcı’ya küfredince ev sahibi Kurt’un hışmına uğradı. Yaşananlar üzerine Demet Akalın, “Evimi hemen terk et” diyerek Berkay’ı evden kovdu.

Asena Erkin ile Berkay böyle görüntülendi

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in tasarımcı eşi Asena Erkin ile popçu Berkay’ın Akmerkez’in bebek odasındaki buluşmasını Günaydın görüntüledi. Berkay’ın ilk tepkisi “Sil o fotoğrafı!” oldu!

on dönemde magazin dünyasında sıkça konuşulan, TV’de üzerine tartışılan Asena Erkin -Berkay ilişkisine dair dedikodular, ikili tarafından yalanlanırken ilginç bir gelişme yaşandı. İkiliyi Akmerkez’de görüntüleyen muhabirimiz Hakan Uç, o günü anlattı: “Akmerkez’de dolaşırken fast food katında Asena Erkin’i gördüm.”
fft64_mf1806993
KAPIDA GÖREVLİ BEKLEDİ
“Asena Erkin’in telefonda konuşurken ‘Bebek odasında buluşalım’ sözünü duyunca, onu izlemeye başladım. Hızlı adımlarla bebek odasına girdi. Ben bir kenarda beklerken ondan 5 dakika sonra odaya bu kez Berkay girdi. Berkay, içeriye girdiği an kapıyı kilitledi. O sırada kapıda bir görevli belirdi ve onlar dışarı çıkana kadar orada bekledi.”

ASENA ERKİN: YAKALANDIK!
“Yaklaşık yarım saat sonra bebek odasından, önce Asena Erkin çıktı. Hızlı adımlarla koridora yöneldi. Hemen ardından ise bu kez kapıda Berkay belirdi. O anı görüntülemek için fotoğraf makinemin düğmesine bastım, flaş patladığı an Asena Erkin ‘Yakalandık!’ diye çığlık attı. Asena Erkin, ters istikamete yönelip hızla ortadan kayboldu. Berkay ise bana doğru yöneldi.”

‘AYSEL’ DİYE KAYITLI
“Berkay ‘Sil o fotoğrafı, bu konu burada kapansın!’ dedi. Sonra telefonunu eline alıp ‘Seni Asena ile konuşturacağım’ dedi. Ve telefonuna ‘Aysel’ olarak kayıtlı olan kişiyi aradı. Karşımdaki Asena Erkin’di ve bana telefonda, ‘Biz orada sadece konuşuyorduk. Bu fotoğraflar yayınlanırsa herkesin başını ağrıtır’ dedi. (Günaydın)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar