Kadın hastalıkları için doğal antibiyotik

idrar yolu enfeksiyonu
Paylaş
 

Kadın hastalıkları için doğal antibiyotik :  Bu doğal antibiyotiği herkes yapmalı. İlaçların kötü yan etkilerini hemen hemen herkes biliyor. Doğal ilaçları hazırlamak varken macera aramayın! Bu doğal tarif bir çok hastalığa şifadır.

Doğal antibiyotik tarifi Gerekli maddeler:

– 250 gram maydanoz sapı

– 250 gram limon kabuğu

– 250 gram bal

– 200 ml zeytin yağı ( 1 su bardağı kadar )

Doğal antibiyotik Hazırlama metodu:

Maydanoz saplarını küçük parçalara kesin, limon kabuğu, bal ve zeytin yağı ile birlikte blender içine koyun. Bulamaç karışımına gelene kadar malzemeleri iyice karıştırın. Karışımı buzdolabında saklayın.

Doğal antibiyotik Kullanım şekli:

Her sabah kalkınca bir çorba kaşığı tüketin. Karışımı kullanmaya başladıktan sonra bakteriler yok olacak.

Not:Balı güvenilir bir arıcıdan satın alın. Limonun kabuğunu karbonatlı suda iyice yıkayın. Ayrıca, maydanoz saplarını kullanmadan önce iyice yıkayın.

Doğal antibiyotik Faydaları:

Kadınların vajinal akıntılarında, sistit, idrar yolu enfeksiyonu, sırt ağrısı, idrarda kan görme, böbrek taşı düşürme gibi sorunları çözmekte faydalı.

Dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı etkilidir.

Hiç bir yan etkisi de yoktur.

Böbrek taşını yok eden muhteşem karışım haberi için tıklayın

Öksürük ve gribe soğan bal karışımı ilaçtan daha etkili antibiyotik

Soğan bal karışımı, özellikle kış aylarında grip hastalığında, öksürükte tavsiye edilen etkili bitkisel çözüm yollarından biridir. Bu oldukça kolay hazırlanan, pratik bir yöntemdir. Bazı uzmanlar bu karışımın ilaçtan bile etkili olduğunu belirtirler. Özellikle çocuklardaki üst solunum yolu rahatsızlıklarında, ilaç dışında tedavi edici bir yaklaşım olur. Bildiğimiz gibi ilaçların yararlı etkileri olduğu kadar, bir yandan da vücuda olumsuz etkileri olabilir. Bu nedenle hastalıklarda doğal yöntemlerden destek alınmalıdır. Bunu yaparken bir uzmandan destek alınmasını öneririz. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar