Limon kabuğu Sarımsak kürü nasıl yapılır

Limon kabuğu Sarımsak kürü nasıl yapılır
Paylaş
 

Limon kabuğu Sarımsak kürü nasıl yapılır : Tibet’te bir manastırda bulunan kil tabletlerinde sağlıkla ilgili çok etkili doğal tarifler bulundu. Limon kabuğu Sarımsak kürü aslında Anadolu’da eskilerden beri kullanılan bu tarif tüm dünyaca kabul edilen bir alternatif tıp yöntemi.

Bu karışım kan damarlarını etkili bir şekilde temizlemenin yanında, damarların yaşlanmaya bağlı ya da genetik olarak sertleşmesini de engelliyor ve kan damarlarının çatlamasını engeller. Olası bir kalp krizi, beyin felci ya da koroner arter spazmı geçirme riskini en aza indirir.

Limon kabuğu Sarımsak kürü nasıl yapılır

300 gram sarımsak ve 1 kilo limondan çıkan kabuğa ihtiyacımız var. 1,5 litre içme suyunu kaynatın ve fokurdamaya başladığında altını iyice kısın, üzerine öğütülmüş sarımsakları ve rendelenmiş limon kabuklarını ilave edin. 15 dakika kadar bu şekilde ocağın üstünde kalsın kısık ateşte. Şimdi ocaktan alın karışımı ve biraz soğuduktan sonra ağzını sıkıca kapatabileceğiniz cam kavanozlara doldurun.

Limon kabuğu Sarımsak kürü kullanımı

Her sabah aç karna 1 çay bardağı bu karışımdan tüketin. 25 gün boyunca bu Limon kabuğu Sarımsak kürüne devam edin. 10 gün ara verdikten sonra sağlık durumunuza ve kan testi değerlerinize göre tekrar içmeye devam edin.

TARİFİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Limon kabuğu Sarımsak kürünün ispatlanmış faydaları:

Kardiyovasküler rahatsızlıkları ortadan kaldırır. (damar tıkanıklığı, kalp spazmı, kan dolaşımı gibi hastalıklar) Vücudunuzda oluşan ödemleri atmanıza yardımcı olur.

Böbrek ve safra kesesinde oluşan taşların erimesini ve vücuttan atılmasını sağlar. Hipertansiyon hastalarının tansiyon sorunlarını düzeltir ve dengeler. Kolestrolü düşürür ve vücutta biriken fazla yağların kolay yakılmasını sağlar. Vücutta salgılanan insülin oranını düzenler.

Fazla yağlardan kurtulduğunuz için iştahınızı açar. Midemizde oluşan ülseri kesin olarak yok ediyor. Romatizmal ağrı ve iltahabı olan hastaların romatizmal hastalıklarının önüne geçer. Sinir sistemini yeniliyor. Beyin sistemini yeniliyor.

Yüksek Kan Basıncı ve Kolesterol şikayeti olanlar için tarif (Okumak için görsele tıkla)

Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı daha dirençli hale getirir. Felç ve inme riskini azaltır. Stres altına girmenize olanak vermez. Kanser oluşum hücrelerine karşı savaşarak kanser riskini azaltır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar