Göğüs kistine doğal tedavi yöntemi

Göğüs kistine doğal tedavi yöntemi
Paylaş
 

Göğüs kistine doğal tedavi yöntemi

Göğüs kistine doğal tedavi yöntemi:  Göğüsdeki kistler için bitkisel çözüm önerileri şunlardır:

1. Gögüsdeki kisti ne eritir: Buz uygulaması

Göğüsde kist bulunan alanlara soğuk kompres uygulanması olası ağrıların azalmasına yardımcı olur. Bir havluya sarılan buz küpleri etkilenen alana kompres olarak uygulanabilir. Aynı zamanda var olan enflamasyonu da azaltacaktır. Soğuk kompres uygulaması 15 dakika kadar yapılabilir. Gün içerisinde birkaç kez tekrar edilmesi önerilir.

2. Göğüsdeki kist için sıcak uygulama

Soğuk kompres işe yaramadığında sıcak kompres uygulanması önerilir. Ağrının azaltılmasında etkilidir. Sıcak suya batırılan havlunun fazla suyu sıkılır. Ardından etkilenen alana kompres olarak uygulanır. İşlemin günde birkaç kez tekrar edilmesi önerilir. Alternatif olarak sıcak duş da alınabilir.

3. Göğüs kisti bitkisel tedavi: Beslenme düzeni

Göğüs kistlerinin azalması ve yayılmaması için beslenme düzenine de dikkat edilmesi gerekir. Tüketilmesi önerilen besinler şunlardır: Sebzeler: Taze yeşil sebzeler göğüs kistlerinin neden olduğu göğüs ağrısını ve iltihabı azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda vücuttaki toksinlerin ve zararlı serbest radikallerin dışarı atılmasını kolaylaştırır. Deniz sebzeleri: Yosun, dulse ve nori gibi deniz sebzeleri mükemmel bir iyot kaynağıdır. Düzenli olarak tüketilmesi önerilir. Balık: Kadınlarda iyot eksikliği genellikle göğüs kistlerine neden olmaktadır. İyot düzeylerinin artması için balık da beslenme düzenine eklenebilir. Yağlı balıklar: Yağlı balıklar iyot içeriğinin yanı sıra yüksek miktarda omage 3 yağ asitleri içerir. Omega 3 yağ asitleri vücuttan zararlı toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olan mükemmel bir anti-oksidandır. Özellikle alabalık, somon ve uskumru gibi balıklar tüketilebilir.

İBRAHİM SARÇOĞLU’NDAN Göğüs kistine doğal tedavi yöntemi

Hemen hemen her iki kadından birinin göğsünde Fibroadenom (Fibrokist)Brokoli Kürü oluşabilmektedir.

Bu fibrokistlere karşı 21 günlük mükemmel bir tamamlayıcı tedavi yöntemidir.

Hazırlanışı: Kaynamakta olan yarım litre suya 200 gr taze brokoliyi atın ve 5 dakika haşlayın. 5 dakika tamamlanınca ocaktan indirinve ılıdığında süzünüz.

Uygulama: Elde edilen brokoli suyunun yarısını sabah diğer yarısını da öğle yemeğinden 20 dakika önce için. Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmenize gerek yoktur.

Göğüs ağrılarınızın ve fibrokistlerin yavaş yavaş yok olduğunu görebilirsiniz. Ancak Brokoli kürü uyguluyorum diye kesinlikle hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz. Gerekirse 21 günlük bu kürü bir hafta aradan sonra tekrarlayabilirsiniz.

Dikkat 1: Hormonlu ve transgen tohumdan elde edilen brokoliyi bu amaçla kullanmayınız. Satın alacağınız brokolinin taze ve diri olmasına dikkat ediniz. Sararmış olan brokoliyi satın almayınız. İhtiyacınız olan yirmibir günlük brokoliyi 200-250 gramlık porsiyonlar halinde derin dondurunuzda saklayabilirsiniz. Derin dondurucuda sakladığınız brokoli altı ay boyunca etkin özelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Kürü uygulayacağınız yirmibir gün boyunca uzun ara vermemeniz gerekir. Bu nedenle ihtiyacınız olan yirmibir günlük brokoli miktarını stoklamanızı öneririm.
Dikkat 2: Bu kürü uygularken, kahve, çikolata, ceviz (tazesi veya kurusu), portakal ve portakal suyu, taze beyaz üzüm tüketilmemelidir.
Dikkat-3: Göğüste teşhis edilen Fibroadenom “solid kitle” olarak tanımlanmış ise, brokoli kürü göğüste bulunan solid-kitle üzerinde etkili değildir. Göğüsteki fibrokistlere karşı etkilidir. Yani, kist olarak tanımlanmış olması gerekir. Eğer, hekiminiz göğüsteki fibroadenom’u kist veya kistik yapı olarak tanımlamış ise, bu taktirde brokoli kürünü uygulayabilirsiniz.

Kadınlarda Kistler ve Tümörlere karşı doğal ilaç

Kadın hastalıkları için doğal antibiyotik :  Bu doğal antibiyotiği herkes yapmalı. İlaçların kötü yan etkilerini hemen hemen herkes biliyor. Doğal ilaçları hazırlamak varken macera aramayın! Bu doğal tarif bir çok hastalığa şifadır. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bu Çaydan her gün içerek Meme Kanseri Tedavi etti! Şimdi her kadına bunu öneriyor! Vereceğimiz tarif her tür kansere iyi geldiği, tümörlerin küçülmesine yardımcı olduğu iddia ediliyor!
Meme kanseri kadınlarda en sık görülen kanserlerden biridir. Meme kanserinde erken teşhis, kadınların kanserle savaşma şansını elde etmeleri için çok önemlidir.Bu yüzden bugün, bu çirkin hastalığa karşı savaşan bir kadından alınan tarifi sizlere ulaştıracağız  Göğüs kanserini önleyen bitki çayı tarifi için tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar