Evde tarçın kabuğu yakmak ne işe yarar

Paylaş
 

Evde tarçın kabuğu yakmak ne işe yarar

Evinizde kötü enerjiler ve titreşimler olduğunu düşünüyorsanız, olumsuz şeyleri ortadan kaldırmak ve evinizi iyi hisler, uyum, sevgi ve barış ile doldurmak için size bir ev ilacı sunuyoruz.

Evde çay pişirmek ve çay hazırlamak için kullandığımız tarçından bahsediyoruz, belki de bunun şans için de iyi olduğunu bilmiyordunuz. Aşağıdaki videoda, evinizden ayrılmak için kötü olan her şeyi nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

VİDEO YABANCI DİLDE FAKAT SESSİZ DE İZLESENİZ NASIL YAPILACAĞINI KOLAYCA ANLAYABİLİRSİNİZ.
İYİ SEYİRLER…

Evinizde negatif enerji varmı öğrenin Negatif enerjiler çeşitli nedenlerden dolayı ister istemez evinize girebilir.İster kişisel negatif enerjileriniz isterse dışarıdan evinize gelen kişilerin negatif enerjileri evinizin olumsuz enerji ile dolmasını sağlar.

Evinizde oluşan negatif enerjileri şu yollarla anlayabilirsiniz.Bitkileriniz varsa solmaya başlarlar,Hane üyeleri arasında gerginlikler ortaya çıkar hatta evde beslediğiniz hayvanınızda bile huzursuzluklar ortaya çıkar bunun yanı sıra maddi durumunuzda dalgalanmalar olur

Bir bardak su ile negatif enerji olup olmadığını anlayabilir ve yok edebilirsiniz. Yazı ilginizi çektiyse alta linkini bırakıyoruz, tıklayarak okumaya devam edebilirsiniz.

Evinizde negatif enerji var mı öğrenin

Yatağın yanına kesik limon koymak

Yatağın yanına kesik limon koymak: Limon öz kokusu pek çok temizleme ve arındırma ürünlerinde kullanılan maddelerden biridir. Hepimiz limonun çok faydalı bir meyve olduğunu biliriz. Ilıman iklimlerde yetişen limon ilk olarak Çin ve Hindistan’da yetiştirilmiştir. Limon tam bir şeker ve vitamin deposudur. Fakat limonun bilmediğimiz çok güçlü bir etkisi daha vardır. Yatmadan önce yatağınızın yanına kesilmiş bir limon koyduğunuzda…

Yatağın yanına kesik limon koymak

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar