Yatağın yanına kesik limon koymak

Yatağın yanına kesik limon koymak
Paylaş
 

Yatağın yanına kesik limon koymak

Yatağın yanına kesik limon koymak: Limon öz kokusu pek çok temizleme ve arındırma ürünlerinde kullanılan maddelerden biridir. Hepimiz limonun çok faydalı bir meyve olduğunu biliriz. Ilıman iklimlerde yetişen limon ilk olarak Çin ve Hindistan’da yetiştirilmiştir. Limon tam bir şeker ve vitamin deposudur. Fakat limonun bilmediğimiz çok güçlü bir etkisi daha vardır. Yatmadan önce yatağınızın yanına kesilmiş bir limon koyduğunuzda…

Stresi yok eder.
Limonda bulunan öz kokusu zihnin gevşemesini ve bedenin gevşemesini sağlar. Güne huzurlu ve sağlıklı başlamanızı sağlar.

Rahat Nefes Alıp Vermenizi Sağlar.
Limonun kokusu akciğerlerimize büyük bir iyilik yapar ve solunum yollarımızı açmamıza yardım eder. Limonu başucunuza koyduğunuzda horuldamayı azaltır ve rahat nefes alıp vermenizi sağlar.

Pozitif Enerji ve Titreşimler.
Limon odanızdaki negatif enerjinin temizlenmesini sağlar. Eski zamanlarda evler sirkeli ve limonlu sularla silinirdi ki kötü enerji yok olsun diye. Limonu kestiğinizde özütü havaya yayılır ve gün boyu sizde oluşan negatif enerjiyi uykunuzda temizler. Limon kokusu ayrıca beyindeki serotonin miktarını arttırarak güne mutlu başlamanızı sağlar.

Ağrılarınızda Azalma Sağlar.
Limon kokusunun gevşetici ve rahatlatıcı etkisi özellikle baş boyun ve bel ağrılarınızda azalma sağlayabilir. Limon kokusu bedende ve kaslarda büyük bir gevşeme sağlar.

Bu yöntem eskilerin uyguladığı rahatlatıcı bir yöntemdir. Huzurlu ve dinlenmiş olarak uyanmak için mutlaka bu yöntemi deneyin.

Her sabah limonlu su içmenin şaşırtıcı faydaları

Limonlu su ile tedavi edebileceğiniz 9 rahatsızlık

Kilo verme, iltihaplanma, yüksek kan basıncı, baş dönmesi, mide bulantısı, böbrek taşları… Bu karışım neredeyse bütün derdinize deva. YAZININ DEVAMINI OKU…

Limonu 4 eşit parçaya bölün ve üzerine tuz döküp mutfağın ortasına koyun

Bir tam limonu 4 eşit parçaya bölün ve üzerine tuz döküp mutfağın ortasına koyun! Sonuçları sizi şaşırtacak. YAZININ DEVAMINI VE DETAYLI TARİFİ OKU

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar