iPhone 7 teknik özellikleri ve fiyat araştırması

Paylaş
 

iPhone 7 teknik özellikleri ve fiyat araştırması

iPhone 7‘nin teknik özellikleri nasıl olacak? Son zamanlarda en çok tercih edilen cihazların başında iPhone geliyor. Her ne kadar henüz piyasaya çıkmasa da ürün kalitesi bakımından iPhone 7’ler merak konusu oldu. Yabancı kaynaklardan alınan bilgilere göre iPhone 7 yakın zamanda çıkacak ve özellikleri ile de göz dolduracak. Apple’nin aynı zamanda 2015 yılında en değerli marka seçilmesi de Apple ürünlerinin ne kadar kaliteli olduğunu gözler önüne seriyor.

taar

Yakın zamanda haber sitelerinde ise iPhone 7 haberleri çıkmaya başladı. Bu da yakın zamanda iPhone 7’nin piyasaya çıkacağının habercisi olabilir.

Şimdi gelelim merakla çıkması beklenen bu iPhone 7’nin teknik özelliklerine…

Unutmayınız yazacağımız yazılar yabancı sitelerden çeviri yazıları olacaktır…

-Akıllı telefonlarda en büyük sorun olan şarj sorunu iPhone 7 cihazlarında görülmeyecek gibi… Geliştirilecek olan bir sistem ile iPhone 7’lerde bu sorun ortadan kalkacak gibi duruyor. Üzerinde çalışılan sistem ise Wireless Charhing ( Kablosuz şarj özelliği ).

– Ekran olarak henüz net bir karar verilmese de 4.7 inçlik bir ekran üzerinde çalıştıkları söyleniyor.

– Ram kapasitesi yüksek olan telefonların daha iyi çalıştığı bilinir. iPhone 7 bu özellikleriyle kullanıcısını mutlu edecek gibi. iPhone 7 cihazında 5 GB Ram kullanılacağı gelen haberler arasında…

– Aynı zamanda iPhone 7 cihazlarının kapasite bakımından da 16, 64 ve 128 GB kapasiteli boyutlarla piyasaya sürüleceği söyleniyor.

-iPhone 7 cihazlarında uzun zamandır uygulamaya konulması beklenen ancak bir türlü uygulanamayansafir ekran uygulaması da işleme konulacak.

-Aynı zamanda Samsung serisinin ardından Apple da OLED ekran kullanmaya karar vermiş gözüküyor.

Şu anda iPhone7 hakkında gelen bilgiler bu şekilde. 2016 yılında piyasaya çıkması beklenen iPhone 7 hakkında detaylı bilgiler çıktığında sizinle paylaşıyor olacağız.

iPhone 7 hakkında şu anda bir fiyat tespiti yapmak zor. Ancak özellikleri ve kalitesi düşünüldüğünde kullanıcısını bir hayli zorlayacağı gözüküyor…

iPhone 7 özellikleriyle ilgili birkaç fotoğraf sızmış durumda. Hangisinin şu anda iPhone 7 tasarımına ait olacağı merak konusu…

Dilerseniz gelin bir de iPhone 7 için hazırlanmış örnek konsept videosun bakalım. Unutmayın hiçbir görsel veya video iPhone 7’nin böyle olacağını kanıtlamaz. Bunlar sadece iPhone 7 teknik özelliklerine göre düşünülmüş konseptlerdir. (kaynak)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar