Yağları eriten Kahvaltı ile zayıflamak

Yağları eriten Kahvaltı ile zayıflamak
Paylaş
 

Yağları eriten Kahvaltı ile zayıflamak: Kalın yapılı hanımlar,vücudunun belli bölgesinde fazlalığı olanlar bir ay boyunca sadece kahvaltıda bunu yiyerek fazlalıklarınızdan ve bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istemez misiniz?

Pek çok kadın genetik, hormonal, sağlıksız yaşam alışkanlıkları nedeni ile vücudunda bölgesel yağlanma ve fazlalık sorunundan şikayetçidir. Aşağıdaki kahvaltı ile bu sorunlarınızdan 1 ayda kurtulacaksınız, üstelik egzersiz yapmanıza gerek kalmadan. Hem de metabolizmanız hızlanacak, cildiniz parlayacak, saçlarınız güçlenecek, bağırsaklarınızda ki zararlı toksinlerden arınacaksınız.

Bu tarif tembel bağırsakları tekrar hareketlendirecek, kabızlık sorununu çözecek, kilonuzu normalleştirecek, yağ ve kalori yakımını sağlayarak fazlalıklarınızdan kurtulmanıza imkan sağlayacak.

Tek yapmanız gereken 1 ay boyunca bu içeceği içmeniz.

İşte gerekli mazlemeler: 

  • 2 yemek kaşığı yulaf ezmesi
  • 1 su bardağı organik kefir (250ml)
  • 1 çay kaşığı kakao tozu
  • 1 çay kaşığı öğütülmüş keten tohumu
  • 5-7 adet etli erik

Yağları eriten Kahvaltı ile zayıflamak için karışım nasıl yapılır:

Herşeyden önce bu karışım akşamdan hazırlanmalı ve sabaha yenilmelidir.

100ml kaynayan suya erikleri dökün ve kapağı kapatıp 10 dakika kaynatmaya devam edin. Bir kaseye yulaf ezmesi, kakao ve keten tohumunu ekletin üzerine kefiri boşaltın ve iyice karıştırın. kaynamış suyun içindeki erikleri çıkartın ve bıçak yardımı ile küçük küçük doğrayın. Kefirli karışımın içine erik parçalarını da atın ve iyice karıştırın (isterseniz blender yardımı ile iyice karıştırabilirsiniz.) Bu karışımı buzdolabına koyun ve sabah afiyetle yiyin.

Bu karışım 7 günde etkisin gösterecektir.İlk gün bağırsaklarda garip bir duygu hissedilebilir ama ertesi gün normale dönecektir. Sorunsuzca 1 ay devam edebilirsiniz.

 

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar