Yulaf ezmesi suyu ile hızlı kilo verme

Paylaş
 

Yulaf ezmesi suyunu size anlatacağımız şekilde tüketin ve artık üzerinize olmayan dar gelen kıyafetler bedeninize tam oturacak, çünkü bu tarif ile çabucak kilo vereceksiniz.

Kilo vermek, nasıl etkili bir şekilde başarabileceğimizi ve çok çaba sarf etmeden kendimizi aç bırakmayı bilmezsek baş ağrısı olabilir. Pek çok insan istedikleri kiloya ulaşmak için tarifler, diyetler ve hatta yeni yöntemler ve egzersizler deniyorlar. Ancak, çoğu zaman bu çabalar işe yaramaz ve pes eder. Sıkı çalışmak zorunda kalmadan hızlı ve etkili bir şekilde nasıl kilo verebileceğinizi bilmek istersiniz… Hedefinize ulaşmak için sadece lezzetli bir içecek içmek ve sağlıklı yemek yemek yeterli olacaktır desek.

Size önerimiz lezzetli yulaf ezmesi suyu ile zayıflama. Yulaf ezmesi suyunu hazırlamak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak: 1 su bardağı yulaf ezmesi, 2 litre su.

Hazırlık: Her iki malzemeyi de karıştırıcıya alın ve tamamen homojen bir karışım elde edinceye kadar karıştırın ve isterseniz tatlandırmak için 2 yemek kaşığı bal ekleyebilirsiniz.

Elde ettiğiniz karışımı bir anda bitirmenize gerek yok buzdolabında da saklayabilirsiniz…

Her sabah bir bardak tüketebilirsiniz….

Yulaf ezmesi diyetiyle kilo verebilirsiniz

Hızlı bir şekilde zayıflamak isteyenler (hızlı zayıflamanın sağlık bakımından zararlarını göz önünde tutarak) için hazırlanan diyette ilk hafta süresince her öğünde diyet sütle yulaf ezmesi öneriliyor.

Bu yolla ilk haftada alınacak günlük kalori miktarı ortalama 900 ile 1200 arasına düşüyor. Devam eden 4 hafta süresince normal diyet programınıza günde 1 ile 2 kase arası yulaf ezmesi ekleyebilirsiniz. Devamı için tıklayın

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar