Yemekten önce 1 kaşık elma sirkesi içmek neye iyi gelir

Yemekten önce 1 kaşık elma sirkesi içmek neye iyi gelir
Paylaş
 

Yemekten önce 1 kaşık elma sirkesi içmek neye iyi gelir

Yemekten önce 1 kaşık elma sirkesi içmek neye iyi gelir: Eminiz ki birçoğunuz pek çok diyet listedi denedi ve istediği sonucu alamadı. Ve yine eminiz ki artık yeni bir diyet tarifi denemeye inancınız kalmadı. Umutsuzluğa kapılmayın çünkü bu yöntem bir diyet listesi değil. Yemekten önce 1 kaşık elma sirkesi içmek sizin hızlı kilo vermenizi, vücudunuzdaki yağların parçalanmasını ve sağlıklı bir bedene sahip olmanızı sağlayacak.

Elma sirkesi kalsiyum, magnezyum, potasyum, demir ve bakır bakımından oldukça zengindir. Ayrıca elma sirkesi gün içinde aldığımız besinlerin zararlarını ortadan kaldıran doğal bir tonik görevi görür. Sindirime yardımcı olur, gaz ve ağırlığı ortadan kaldırır.

Sadece 1 yemek kaşığı sirkeyi yemeklerden önce içerek 10 günde kilo vermek istemez misiniz?

Bir bardak su içine 1 yemek kaşığı sirke ekleyerek içmek bedeninize inanılmaz fayda sağlar. İçinde bulundurduğu yararlı bakteriler bağırsaklarınızı temizler ve yağları parçalayan kimyasalları aktif ederek kilo verdirir.

Peki bu harika elma sirkesi karışımı nasıl yapılıyor ?

Sadece 1 bardak su yani 200ml suya 20ml yani 1 yemek kaşığı sirke ekleyin. Akşam ve öğle yemeğinden önce bu karışımı için. 10 gün boyunca bu işlemi uygulayın ve 1 hafta ara verin. Bu 17 günlük döngüyü ayda 2 kere uyguladığınızda yani 1 ay boyunca bu işlemi yaptığınızda daha kesin sonuçlar elde edeceksiniz fakat ilk 10 günde ne kadar zayıfladığınızı tartıya çıktığınızda göreceksiniz. Sonuçlar sizi çok mutlu edecek.Size yatarken elma sirkesi içmenin faydalarından da bahsetmek istiyoruz.

Elma sirkesi ile yağ yakıcı genleri aktifleştirme

ELMA SİRKESİNİN FAYDALARI NELERDİR?

Elma sirkesi metabolizmayı hızlandırır, yağ yakar, kilo verdirir, B6 vitamini ve Lesitin bakımından oldukça zengindir. Bu da sindirimin temel dişlisi olan bağırsakların detoks yapılmasında etkili rol oynar. Elma sirkesi vücudumuzdan zararlı toksinleri arındırmak için bir çöp öğütme merkezi gibi görev alır. Hipertansiyon ve trigiliseridi düzenlemede mükemmeldir. Elma sirkesi lenf sisteminin işleyişini düzenler ve sağlıklı bir kan dolaşımını sağlar. Limona yakın değerler içerdiği için vücudun alkaliliğini de dengeler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar