Esra Erol Nevruz Hanım izleyenleri ağlattı

Paylaş
 

Esra Erol Nevruz Hanım izleyenleri ağlattı: Esra Erol Nevruz Hanım cuma günü evli olduğunu ve hasta olduğunu tüm Türkiye öğrendikten sonra bugün ilk defa herşeyi anlattı. Nevruz Hanım açtı ağzını yumdu gözünü herkes beni yanlış anladı dedi. Hayat hikayesini anlatınca bu sefer herkesi üzdü ve gözyaşları sel oldu

Evlendiğim ilk günden gelinlikle düğünden eve çıktıktan sonra başladı serüvenim dedi ve bütün içini döktü.

Ben kendimi tam olarak anlatamadım dedi ve evliliğinin bütün zamanları sevgisiz ve üzüntü ile geçtiğini belirten Nevruz hanım 21 yaşında gelin olmuş. Hiç mutlu olmamış, evliliğe evlilik diye başlayan Nevruz hanım malesef aradığı evliliğin eşinden görememiş. Hiç elimden tutulmadı, hiç dışarı çıkarılmadım eşim bana sahip çıkmadı dedi.

Son üç yılda eşiyle sıkıntıları olduğunu ailesine söylese de baba evine dönemeyecektim diyen Nevruz Hanım abimi ailemi abimin saçlarını çok özlüyorum derken herkesi ağlattı. Ben herşeyi bütün güzellikleri başkasında mı görücem diyerek biraz da sitem etti.

Ben boşanarak sırtımdaki kamburdan yüklerden kurtuldum diyen Esra Erol Nevruz hanım insanlar ne yaşadığımı bilmiyor ve anlayamıyor dedi Ben sevmeyi se şefkati çok seviyorum diyen Nevruz Hanım’a bu sefer de Esra Hanım hak verdi ve destek oldu.

İşte o Esra Erol Nevruz Hanımın izleyenleri ağlattığı görüntüler….

Stüdyoda Nevruz Hanım’a bir de talip geldi Kayseri’den ve ilk tanışmayı gerçekleştirdiler…

Bakalım Nevruz Hanım bu sefer aradığı mutluluğu bulabilecek mi

Esra Erol Nevruz Hanım evli mi ? haberi için tıklayın

Gelin adayının istekleri şaşırttı

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar