Esra Erol Nevruz Hanım evli mi ?

Paylaş
 

Esra Erol Nevruz Hanım evli mi ?- Esra Erol programına çıkan Nevruz daha önce evlendi mi?

Nevruz hanım’un 8 yıl süren bir evliliği oldu….

2 gün önce daha önce hiç evlenmedim diyen sosyal medya ve bir çok haber sitesine konu olan, kriterleri arasında zengin yalısı villası olan 3. köprü manzaralı ev isteyen daha önce altını çizerek ben hiç evlenmedim aradığım erkek de hiç evlenmesin diye tekrarlayan Nevruz hanım daha önce 2006 yılında evlenmiş ve 2014 yılına kadar evli kalmış.
Nevruz hanım bir de Ağustos 2014 yılında dini nikah kıyılmış.

Esra Erol bugün Nevruz’a ısrarla sordu ve bana cevaplayamayacağın bir konu var mı diye sordu

Nevruz hanım ise hayır yok dedi ve kesin bir dille evlenmedim dedi.

Esra Erol bu sözlerin üzerine Nevruz’un evlendiği ve gelinlikli görüntülerini yayınladı.

Bu görüntüler üzerine Evlendiğini üstelik biri resmi nikah diğeri ise imam nikahı olduğunu kabul etmek zorunda kalan Nevruz , evlendim ama severek evlenmedim ben onu birlikte yaşadığım erkek arkadaşım olarak görüyorum dedi.

Stüdyodan gelen tepkiler ve İşte Esra Erol’un yayınladığı o görüntüler

Geçen günlerde Türkiye ise bu haber ile Nevruz Hanımı tanıdı:

Atv’de yayınlanan Esra Erol’la programında gelin adayının istekleri herkesi şaşırttı. Gelin adayı Nevruz Hanım gelen damat adayını beğenmeyerek kendi kriterlerini saymaya başlası ve Esra Erol’un da gelin adayının isteklerini not alarak seyircilere komik dakikalar yaşattı.

Geçen günkü Haberimiz ve Esra Erol’u bile şaşırtan meşhur haberimizi izleme için alttaki görsele tıklayın

2131

Gelin adayı Nevruz Hanım gelen damat adayını beğenmeyerek kendi kriterlerini saymaya başladı. Başta Esra Erol olmak üzere stüdyodaki herkes şaşırdı kaldı. Esra Erol gelin adayının isteklerini not alarak seyircilere komik dakikalar yaşattı. Gelin adayının kriterleri şunlardı; ‘Ben kriterlerimi tam olarak söylemedim. Ahlaklı biri istiyorum, İstanbul içinden istiyorum, 30-35 yaşlarında olsun. 170 -175 boyları arası istiyorum kesinlikle. Adaylarımın Nişantaşı, Etiler, Moda, Cihangir, 3.köprünün ucunu istiyorum’

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar