Şırınga ile Siyah Noktalardan Kurtulun

Şırınga ile Siyah Noktalardan Kurtulun
Paylaş
 

Şırınga ile Siyah Noktalardan Kurtulun : Yüzünüzdeki siyah noktalardan evde basit bir şekilde kendi yöntemlerinizi kullanarak kurtulabilirsiniz.  You Tube ‘da Esra Aydın’ın anlatımı ile işte şırınga ile siyah noktalardan kurtulma yöntemi

Aslında yapmanız gereken çok basit, evinizde her daim bulunan malzemeler yardımıyla yüzünüzü temizleyebilir ve maske yapabilirsiniz. Almanız gereken tek şey bir şırınga..

Şimdi gelelim nasıl yapacağınıza, temiz bir kaba kaynamış suyu dökün.

Başınızın üstüne bir çarşaf örterek bu suyun buharına bir süre yüzünüzü tutun. Yani yüzünüze basit bir buhar banyosu yapın. Buhar banyosundan sonra siyah noktalar çok kolay çıkar.
Buhar banyosundan sonra iğnesini çıkardığınız şırınganın ucuyla hafifçe siyah noktanın üzerine bastırın.

Siyah noktalar şırınganın içine girecektir. Bunu yaparken siyah noktaların çıkış yönüne dikkat edin ve o yönden bastırın. Yüzünüzdeki siyah noktalar hep aynı yönde çıkar.
Bu işlemden sonra yüzünüzü mutlaka bir temizleme losyonuyla temizleyin.
1,5 tatlı kaşığı kil, 1 tatlı kaşığı badem yağı, 1 tatlı kaşığı balı karıştırıp yüzünüze sürün ve 35-40 dakika bekleyin. Daha sonra yüzünüzü soğuk suyla yıkayıp yağsız bir nemlendirici krem sürün.

Şırınga ile Siyah Noktalardan Kurtulun videosu ile anlamak çok daha kolay:

Siyah noktalardan kurtulmak hiç bu kadar kolay ve ekonomik olmamıştı! Bu güne kadar yaptığınız hiçbir maske siyah noktaları tabiri caizse gözünüze soka koka çıkarmamıştır. Haberin devamı için tıklayın.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar