Süt maskesiyle siyah noktalardan kurtulun

Paylaş
 

Siyah noktalardan kurtulmak hiç bu kadar kolay ve ekonomik olmamıştı! Bu güne kadar yaptığınız hiçbir maske siyah noktaları tabiri caizse gözünüze soka koka çıkarmamıştır. Ama bu maske yüzünüze sürdükten sonra kuruyor ve ellerinizle yüzünüzden bu maskeyi soyuyorsunuz ve gözlerinize inanamıyorsunuz. Çünkü bu maske siyah noktalarınıza mıknatıs gibi yapışıyor ve cildinizden onları soyuyor. Üstelik bu maskeyi sadece iki tane malzeme ile yapıyorsunuz. Çok ama çok kolay olan bu maske bir o kadar da ekonomik.

Soyulabilen Siyah Nokta Maskesi İçin Malzemeler :

Süt

Toz Jelatin

Soyulabilen Siyah Nokta Maske Tarifi:

2 Yemek kaşığı süt içerisine iki yemek kaşığı toz jelatini ekleyin ve karıştırın. Bu karışımı mikrodalga fırında (eğer mikrodalga fırınınız yoksa önceden 200 derecede ısıtılmış normal fırında) kıvam alıncaya kadar ısıtın. Şeffafa yakın bir renk aldığında maskeniz hazır demektir.

Soyulabilen Siyah Nokta Maskesi Nasıl Uygulanır

Fırından ürünü çıkarmadan önce cildinizi güzelce temizleyin kurutun ve maskeyi fırından çıkarın ve cildinizi yakmaması için ısısını kontrol edin. Isı cildiniz için uygun dereceye geldiğinde bir kaşık yardımı ile isterseniz sadece siyah noktalı kısma isterseniz de tüm cildinize bu maskeyi sürün. Maske hızlıca kuruyacaktır. Bu arada bu maske sadece siyah noktaları almıyor aynı zamanda da gözeneklerinizi de temizliyor. Bu yüzden tüm cilde uygulamak daha mantıklı. Maske kuruduktan sonra yüz hatlarınızın çevresinden başlayarak maskeyi cildinizden soyarak çıkarın maskeye dikkatle baktığınızda siyah noktalarınızın hepsini söktüğünü ve cildinizi tertemiz yaptığını göreceksiniz.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar