Canan Karatay Canlı izlemek için tıklayın

Paylaş
 

Canan Karatay Hocamız bugün televizyonda canlı yayında sorularınız yanıtlıyor. Televizyondan takip edemeyenler için ve çalışanlar için canlı yayın takip linkimiz alttadır.

tvnet kanalına çıkan Canan hocamız yine merak ettiğiniz soruları ve en doğru sağlıklı beslenme yöntemlerini anlatıyor.

Canan hocamızın haberlerini takip etmek için  lüften facebook sayfamızı beğenin

https://www.facebook.com/canankarataylayasamsirlari

Canan Karatay: Beni kimse meslekten men edemez!

“Kadın doğumcular, ‘o kadını dinlemeyin, o meslekten men edildi’ diyorlar”

Beslenme uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, meslekten men edildi iddialarını “Kimse beni meslekten men edemez, men edilmedim” diyerek yalanladı. Karatay, “Bunu kendi aralarında konuştular, bunu medyaya servis yapmışlar. Anti Karataycılar da bunu çok güzel kullandılar, hala da devam ediyorlar” dedi.

Cumhuriyet’in haberine göre Kendisine hastalardan haberler geldiğini belirten Karatay, “Özellikle kadın doğum kliniklerinde doktorlar, ‘o kadını dinlemeyin, o meslekten men edildi’ diyorlar” dedi.

Karatay, “Yeğenim, rutin kontrol için İstanbul’un çok önemli, saygın bir hastanesinde gidiyor. Kadın doğum kliniğinde, hemşirenin kayıt bankosunun arkasında benim koca bir fotoğrafım, altında meslekten men edildi yazıyor. Bir kadın doğum kliniği, bir özel hastane ki şimdi burada ismi önemli değil, söylersem kıyamet kopar. Onlar yaparken kıyamet kopmuyor, ama ben söylersem kıyamet kopuyor biliyorsunuz. Orada meslekten men edildi diye poster asmışlar!” ifadelerini kullandılar.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar