40 günde kolesterolü damarlarınızdan silin

40 günde kolesterolü damarlarınızdan silin
Paylaş
 

40 günde kolesterolü damarlarınızdan silin : Kanınızda biriken yağları ortadan kaldırmak ve aynı zamanda damarların elastikliğini geri kazandırmak sağlığınız için son derece önemlidir. Temiz bir kan ve toksinlerden arınmış kan sizi daha sağlıklı yapar. Eğer iç organlarınız yağlanır ve damarlarınızın içi yağ katmanı ile kaplanırsa sağlık durumunuz ciddi bir tehlike içine girer. Tıbbi araştırmalara göre damarlarınızın yüzde 70 ve daha fazlası yağlanmış ise göğüs ağrısı, nefes darlığı, kalp çarpıntısı, halsizlik ve baş dönmesi şikayetleri yaşamanız kaçınılmaz bir sondur. Bu durum bir kalp krizi, felç ve çeşitli damar hastalıklarının belirtileridir. İşte bu yazımızda bu sağlığınızı tehdit eden durumdan kurtulmanın doğal çözümünü vereceğiz.

40 günde kolesterolü damarlarınızdan silin

Size Tibet’te yıllardır kullanılan kan damarlarını temizleyen kolesterolü düşüren etkili sarımsak tarifini anlatacağız. Bu tarif kan akışını hızlandırır kan basıncını normal seviyelere getirir. Kan dolaşımını arttırdığı için damarlardaki yapışmış yağ parçalarını söker atar. Sarımsağın en güçlü antioksidan ve doğal antibiyotik kaynağı olduğunu hepimiz biliyoruz. Dünyadaki en sağlıklı yiyeceklerden biri. Bu doğal sarımsak tedavisi, diğer kimyasal ilaçlar gibi kanınızı inceltip farklı kalp sorunlarına sebep olmaz. Sarımsak hücrelerin yenilenmesine ve gençleşmesine yardımcı sağlıklı besinlerin başında yer alır. Limon ile beraber antioksidan ve damarlarını temizleyen , kötü kolesterol düzeyini azaltarak kan damarı duvarlarının güçlenmesini ve ateroskleroz  gibi tehlikeli hastalıkların riskini azaltan müthiş bir karışım haline gelir.

Not : Yeni bir çalışma sarımsak tüketiminde mide, kolon, yemek borusu , pankreas, göğüs kanseri, kolorektal ve bağırsak kanseri riskini azaltmaya yardımcı olduğu onaylanmıştır.

İşte size müthiş tarif:  Malzemeler:

* 4 Diş sarımsak

* 3 orta boy yıkanmış limon

* 3 litre kaynamış su.

Tarif:bu basit tarifi yapmak çok kolaydır. İlk olarak sarımsak ve limonları dilimleyin ve bir kaseye koyun ve üzerine kaynar su dökün.

Bundan sonra limon ve sarımsaklar blendırda öğütülür ve bu bu karışımı 3 ayrı kavanoza bölünür. Aynı şekilde kaynar suyu da 3 eşit şekilde kavanozlara boşaltın. Kavanozların kapaklarını kapatın ve 3 gün boyunca buzdolabında saklayın.  Karışımınız kullanmaya hazırdır.

Uygulama : Bu karışımı yemeklerden önce 1-2 kaşık olarak tüketmeye başlıyoruz ve günde 3 sefer alıyoruz. 3-4 günden sonra 3-4 kaşık olarak miktarı arttırmanız gerekmektedir.

Not : Bu tedavi uzun soluklu olup en az 40 gün boyunca yapmanız gerekmektedir. Sadece dikkat etmeniz gereken husus bu karışımı içmek zorunlu olarak kullandığınız ilaçlarla yan etkisi olup olmadığını doktorunuza sorun. Kaynak: www.diyetevi.com

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar