Böbrek taşına iyi gelen eşkina balık taşı nasıl kullanılır

Böbrek taşına iyi gelen eşkina balık taşı nasıl kullanılır
Paylaş
 

Böbrek taşına iyi gelen eşkina balık taşı nasıl kullanılır

Böbrek taşına iyi gelen eşkina balık taşı nasıl kullanılır : Eşkina balık taşı, halk arasında adı pek fazla duyulmamış ve ülkemizde özellikle Karadeniz ve Akdeniz’de görülen bir balık türü olan eşkina balığından elde edilen şifalı bir taştır. Bu taş balığın beyninin her iki tarafında bulunur ve beyaz mermer görünümünde olur. Bu taşın en büyük özelliği tamamen doğal ve yan etkisi bulunmadan böbrek taşlarını ve kumlarını düşürüyor olmasıdır. Gerçi bu konuda bilimsel olarak herhangi bir kanıt yoktur fakat kullananların büyük kısmında böbrek taşı sorunu bir daha görülmemiştir.

Eşkina balık taşı nasıl kullanılır?

Büyüklüğüne göre 5-8 tane taş alınız. Bu taşları cam bir bardağın içine koyunuz. Bir adet limonu bardağın içine sıkınız ve ağzını kapatınız. Eğer mide rahatsızlığınız varsa içine bir tatlı kaşığı zeytinyağı da ilave edebilirsiniz. Bir gün dolapta beklettikten sonra içindeki taşları süzünüz. Sabah aç karnına, ilk idrardan sonra limon suyunu içiniz. Taşlar takribi 7-10 gün içinde eriyecektir. Her sabah erimeyen taşlar üzerine tekrar limon sıkarak işlemi yeniden yapabilirsiniz.
Taşlar büyükse veya hızlı sonuç almak isteniyorsa, günlük 2-4 taş havanda dövülerek cam bardağın içine alınır. Üzerine bir adet limon sıkılarak iyice eriyene kadar karıştırılır. Buzdolabında bir gün bekletilip, sabah aç karnına, ilk idrara çıktıktan sonra içilir. Taşlar bitene kadar işlem tekrarlanır. Mide rahatsızlığı olanlar bir tatlı kaşığı zeytinyağı ilave edebilirler.

Eşkina Balık taşı, limonun etkisiyle eridikten sonra, bu su içildiği vakit böbrekteki taşların sivri uçları eriyip yuvarlaklaşmaya başlar. Böbrekteki hareketi kolaylaşır ve idrar yollarından daha rahat geçer. Mesaneden dışarı atılması çok daha kolay olur. Ayrıca bu taş böbrek ağrısına iyi geldiği gibi, altını ıslatan çocukların tedavisinde de kullanılır. Tamamen doğal ve yan etkisiz olmasına rağmen yine de kullanım sonrası doktor kontrolünden geçmek muhakkak ki faydalı olacaktır.

Böbrek taşına iyi gelen eşkina balık taşı nasıl yapılır detaylı anlatım videomuz alttadır. İyi seyirler…

Şifa olması için bu haberi sosyal medya hesaplarınızda 1 kere paylaşmayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz. Altta böbreklerin iyileşme sürecini ve balıktan çıkan eşkina balık taşlarını bulabilirsiniz.

Böbrek taşı ve idrar yolu enfeksiyonu nasıl geçer

Böbrek taşlarını döken maydanoz karışımı yapılışı

Böbrek taşlarını döken maydanoz karışımı yapılışı ile evde böbrek taşlarınızı idrar yolu ile atacaksınız. Böbrekler organlarımız arasında en önemli görevlerden birini üstlenmiştir. Çünkü makine gibi çalışan kusursuz vücudumuzda biriken zehirli toksinler ve atıklar böbrek ile arındırılır, süzülür ve idrar yolu vücuttan dışarı atılır.
Bu kıymetli organımızın düzgün çalışabilmesi için zamanla temizlenmesi gerekir. tıpkı klimaların filtreleri gibi. İşte bu böbrek temizliğini size vereceğimiz maydanoz karışımı doğal yollar ile yapacaksınız. Malzeme ve tarif için tıklayın

Böbrekleri temizleyen karpuz çekirdeği çayı

Böbrekleri temizleyen karpuz çekirdeği çayı: Karpuz Çekirdeğinin Sağlığımız üstünde pek çok faydası vardır. Ayrıca bir çok hastalığın oluşmasını önler… Kolaylıkla bulunabilen ve nefis bir karpuz, vücudumuzu temizleyerek sıhhat verir. Bugün size en önemli özelliği olan böbrek temizleme çayından bahsedeceğiz. Karpuz Çekirdeğinin Faydaları için tıklayın

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar