Zeytinyağının içine pamuk yağı

Paylaş
 

Sahtekarların yeni oyunu Zeytinyağının içine pamuk yağı. Dışarıda yapılan yemeklerin %80 i ucuza aldıkları için pamuk yağını kullanıyorlar. 3,5 liralık hileli pamuk yağı insan sağlığını hiçe sayarak gerçek zeytin yağı diye satıyorlar.

Bu haberden yaklaşık bi hafta önce bu sayfadan sizleri uyarmıştık. Canan Hocamız canlı yayında uyarmıştı ve

3.5 liralık pamuk yağı halka ‘zeytinyağı’ diye satılıyor başlıklı haber yapmıştık.

Sosyal medyada sizlerin de yardımı ile haberimiz yetkililere ulaşmış olmalı ki Atv kanalı haberimizi aldı ve ana haberlerine taşıdı. İşte Canan hocamızın bahsettiği pamuk yağı ile ilgili haber.

Zeytinyağının içine pamuk yağı video haberi

Peki zeytinyağı sahte mi gerçek mi anlamak mümkün mü?  İşte gerçek zeytinyağının anlamanın yolları

Zeytinyağı Sahte veya Kalitesiz olduğunu 1 dk da nasıl anlarız ? Zeytinyağı sahte mi nasıl anlaşılır ?

Haberin devamı için tıklayın

Zeytinyağının Cilt Sağlığına Faydaları: Doğal zeytinyağı cildin kimyasal yapısına çok daha uygundur. Bu özelliği sayesinde özellikle kuru ciltlere oldukça faydalıdır.Bunun yanında dirsek ve dizlerde aşırı kuruma sonucu meydana gelen sertmeşlere karşı çok etkilidir. Düzenli olarak kullanıldığı zaman cildin yumuşak kalmasını sağlar.

Zeytinyağını avokadoyu püre haline getirip karıştırdıktan sonra cildinize 20-25 dakika boyunca uyguladığınıza cildinizin gençleşmesini sağlayacaktır. Düzenli olarak bu uygulamayı yapmanız durumunda yaşlanmadan kaynaklanan kırışıklıkların girilmesini sağlayabilirsiniz.

Aşırı derecede kuruluk sorunu yaşayan kişiler akşamları yatmadan önce ciltlerine saf zeytinyağı uygulayarak bu sorunu çözebilirler. Zeytinyağının içerdiği besin maddeleri aynı zamanda hasta cildin iyileşme sürecini hızlandırabilir.Bunun dışında zeytinyağı güneş yanmalarının tedavisinde de kullanılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar