Murat Boz Aslı Enver birlikte mi

murat boz aslı enver birlikte mi
Paylaş
 

Murat Boz Aslı Enver birlikte mi sorusu magazin gündemine bomba gibi düştü. En son beraber oynadıkları Kardeşim Benim filminin setinde yakınlaşan ve sette eğlenceli anlar yaşayan bu ünlü ikili dün aşklarını instagramdan bu fotoğrafı paylaşarak resmen ilan etmiş oldular.

Oyuncu Aslı Enver’in, Birkan Sokullu ile 3 yıllık evliliğini bitirmesinin ardında, Murat Boz’la yaşadığı aşk olduğu iddia ediliyordu. Bu iddialara son noktayı ise paylaştıkları fotoğraf ile koydular.

ÖNCE MURAT BOZ, SONRA ASLI ENVER PAYLAŞTI

Aslı Enver-Murat Boz aşkı, bu fotoğrafla vücut buldu. İkiliden önce Murat Boz, ardından da Aslı Enver, birlikte samimi poz verdikleri fotoğrafı Instagram’dan kalp çizerek paylaştılar.

aslı

İnstagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraflara binlerce beğeni ve yorum gelirken, genç kızlar Murat Boz’un ilişkisine genelde üzülürken, erkekler ise şaşkın 🙂

murat

İLK KIVILCIM O SES TÜRKİYE’DE ATEŞLENDİ

Sürpriz aşkın ilk kıvılcımı, O Ses Türkiye yarışmasında yılbaşı programında ortaya çıkmıştı. Murat Boz’un Aslı Enver ile bakıştığı anlar, izleyicinin dikkatinden kaçmamıştı.

Aslı Enver “Arnavut Kaldırımı” şarkısını söylerken Murat Boz, kendini işaret etmiş, ikili mimiklerle birbirlerine bir şeyler anlatmak istemişti..

İşte o video:

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar