Lahana yapraklarının faydası

Paylaş
 

Lahana yapraklarının faydası : Eğer sabah kalktığınızda sürekli başınız ağrıyor ise uyumadan önce bacaklarınıza lahana yaprağı sarın ve faydasını 1 gecede görün.

Çünkü lahana yaprakları vücudumuzdan ağrıları mıknatıs gibi çeker alır. Ayrıca lahana yaprakları belirli bölgelerdeki ağrılara da çok iyi gelir.

1- Darbelere bağlı şişliklere lahana yaprağı çok faydalıdır

Elinizi bacağınızı gün içinde istemsiz olarak çarptınız ve ağrılı şiş oluştu. Hemen o bölgeyi lahana yaprağı ile sarın ve bir bandaj ile iyice sıkın. El ayak bilek bacak gibi bölgelerdeki şişlerin bir gecede geçtiğini göreceksiniz. Eğer tedavinin daha kısa sürmesini istiyorsanız buz uygulayın ve uyuyarak dinlenin.

2- Tiroid bezine lahana yaprağı çok faydalıdır

Sindirim sistemi,  büyüme hormonlarının ve metabolizmanın işleyişinde tiroid bezi son derce önemlidir. Tiroid bezindeki anormalliklerin düzenlenmesi için doğal yöntemler deneyebilirsiniz. Bu yöntemlerin başında ise lahana yaprağı gelir. Akşamları yatmadan önce lahana yaprağını boğazınıza sarın ve uyuyun.

3-Baş ağrısına lahana yaprağı çok faydalıdır

Eğer sabah kalktığınızda dayanılmaz bir baş ağrısı ile uyanıyorsanız gözlerinizde sorun olabilir ve doktora gitmeniz önerilir. Ancak baş ağrısı stres ve yorgunluğa bağlı ise kafanıza lahana yapraklarını koyun ve düşmesini önlemek için şapka takın. Bir haftada etkisine inanamayacaksınız.

4- Emzirmeye bağlı göğüs ağrısına lahana yaprağı çok faydalıdır

İşte annelerin beklediği haber. Emzirmeye bağlı oluşan göğüs ağrılarından doğal yöntemle kurtulmak mümkün.

taze lahana yapraklarını gögüslerinize koyun ve sütyen ile uyuyun. sabah kalktığınızda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Haftada 2-3 gün bu lahana yaprağı tedavisini uygulamanız sizi bir hafta çok rahat ettirecektir.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar