Keten tohumu ve karanfil ile bağırsak kurdu temizleme

Sadece iki malzeme ile bağırsak kurdundan kurtulabilirsiniz
Paylaş
 

Keten tohumu ve karanfil ile bağırsak kurdu temizleme

Keten tohumu ve karanfil ile bağırsak kurdu temizleme: Sadece 2 basit doğal madde ile vücudunuzdaki parazit ve yağlardan kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Uzmanlara göre, vücut yağı aslında vücudunuzun doğru kullanması gereken enerjidir. Bu sağlıklı ve sıkı bir diyet izlenerek yapılabilir, ancak yağ yakma işlemi de glikojen ve protein gibi enerji rezervlerinden etkilenir. Daha fazla yağ yakmak için, vücudunuzun bu rezervleri kullanma biçimini değiştirmeniz gerekir
İnsanlar stres altındayken  sık sık yemek yeme eğilimindedir,ancak aynı mideyi parazitlerle doldururuz. Tatlı gıdaları sık sık tüketirken, vücutta mukus dolaşır ve parazitler, bakteriler ve mantarlar için daha ciddi sorunlara neden olabilecek ideal bir ortam oluşturur. Bu nedenle, vücudunuzdaki aşırı yağın alınması ve parazitlerin yok edilmesi için bir yol bulmanız gerekiyor ve şans eseri sizin için harika bir çözümümüz var. Vücudunuzdan parazitleri atacak bir karışım hazırlamanız aşağıda anlatılmıştır:İçindekiler

  • 100 gr. Keten tohumu
  • 10 gr. Kuru karanfil

Hazırlık
Sadece karanfil ve keten tohumu öğütünüz, daha sonra toz halindeki bir karışım oluşturmak için her iki malzemeyi karıştırınız.
Kullanımı
Her sabah boş bir karnında 3 gün boyunca bir bardak su ile 2 çorba kaşığı toz tüketin. Daha sonra 3 günlük ara verin ve işlemi tekrarlayın.
Faydaları
Sadece bir ay içinde daha iyi hissedeceksiniz – vücudunuz parazitlerden ve toksinlerden arınmış olacak ve daha önce olduğundan çok daha enerjik hissedeceksiniz!

Alternatif yöntem:

Bağırsak Solucanı ve Kurtlara doğal çözüm

Bitkisel Bağırsak Temizleme Yöntemleri

Öncelikle günde 8 bardak yani ortalama 1,5 litreden az su içmeye çalışıyoruz. Sadece su içerek bile bağırsaklarınızı temizleyebilirsiniz ama eğer bir tıkanıklık varsa aşağıdaki yöntemler işinize yarayacaktır.

2- Sabahları aç karnına iki adet kayısı kurusu yiyoruz. Ardından yine kahvaltıdan önce bir bardak suya bir kaç damla limon veya sirke damlatarak sıcağa yakın ılıklıkta içiyoruz.

3- Akşamları 1-2 tane Keçiboynuzu yedikten sonra 1-2 bardak ılık su içiyoruz. Keçiboynuzunda bulunan lifler bağırsaklarınızı temizleyecek ve kabızlık sorununuzu kökünden çözecektir. Ayrıca günde bir bardaktan fazla olmamak kaydıyla rezene çayı içebiliriz. DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar