Bağırsak Solucanı ve Kurtlara doğal çözüm

Bağırsak Solucanı ve Kurtlara doğal çözüm
Paylaş
 

Bağırsak Solucanı ve Kurtlara doğal çözüm

Bağırsak Solucanı ve Kurtlara doğal çözüm: Parazit ve bakterilerden doğal yollarla vücudu temizleme. Çoğumuz vücudumuzda bulunan bakterilerin sağlığımız üzerine etkisinin habersizdir Ayrıca hastaların %80’inde  birden fazla parazit ve bakteri vardır. Yapılan araştırmaya göre ortalama bir insan da yarım kilodan fazla parazit bulunabilir.

Peki bu parazitler vücudumuzda ne gibi etkiler yapıyor?

Parazitler; vitamin ve mineralleri vücuttan emer karşılığında ise vücudumuz için negatif toksinler bırakır. Bu parazitler vücudumuzda organizmaların ve organların hasar görmesine neden olur, hatta ölüme bile sürükler. Hijyenik olduğuna inandığımız pek çok üründe dahi parazit bulunur ve %100 olarak parazitlerden arındırmak imkansızdır.

Parazitler vücuda nasıl giriyor?

Yıkanmamış veya az yıkanmış sebze ve meyveler,

Az pişmiş et ve balıklar,

Evde beslediğimiz kedi ve köpeklere dokunmak, onları sevmek, okşamak ve dışkılarından,

Hava yoluyla,

Kirli eller ve kirli paralardan,

Deniz Göl havuz gibi toplu kullanılan ortamlardan buluşabilir.

Dünyada her 4 kişiden biri ateş, öksürük ve bağırsak sorunlarının ile hastaneye gelir ve bunlardan yarısı da anemi, karın ağrısı gibi kancalı kurt vardır. Bir milyar insanın üçte birinin karın ağrısı ve kurt hastalığına bir kere yakalanmış olduğu bilinmektedir.

Peki vücudumuzda parazit ve enfeksiyon olduğunu nasıl anlarız?

İştah kaybı varsa,

Dışımızda bir gariplik varsa,

Çocuklarınız yataklarını çok fazla ıslatıyorsa,

Şiddetli karın ağrısı varsa eğer kurt ve parazitten şüphelenmelisiniz.

Parazitler için doğal tedaviler:

Kabak Çekirdeği: 200gr doğal taze kabak çekirdeği alın bunun kabuklarını ayıklayıp içini çıkarın. Akşam yemeğinde fazla bir şey yemeden yatın sabah aç karnına bu 200 gr ayıklanmış kabak çekirdeğini ağızda iyice çiğneyerek yeyin 2 saat sonra 1 tatlı kaşığı halis zeytinyağına 3-4 damla limon sıkın ve için mide hazma başladığı zaman ince bağırsaklarda hafif sızlama hissi olur korkmayın tuvalete çıkabilirseniz çıkın çıkamazsanız 2 gün ara verin (bu iki gün içerisinde kuru incir ve kayısı gibi kabızlığı giderecek gıdaları bol bol tüketin ve bol su için) 2 gün sonra aynı işlemi tekrar yapın. Bakın barsaklarınızda ki kurtlar, solucanlar nasıl dökülecek görün.

Vücuttaki enfeksiyonu ve parazitleri öldüren en güçlü doğal antibiyotik

Nar meyvesinin köklerinin kaynatılarak, elde edilen suyun bir kaç sabah ardı ardına aç karna içilmesi, kıl kurdunun düşürülmesinde etkili yöntemlerden bir tanesi olarak belirtilmektedir.

Her gece yatmadan önce bir diş sarımsak yutmak, pek çok hastalıkta iyi etki gösterdiği gibi kıl kurdunun dökülmesinde de yararlı olmaktadır.

Geceleri yatmadan önce kekik suyu içmek, kıl kurdu bitkisel tedavisinde oldukça etkili bir yöntem olarak belirtilmektedir.

Haberimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Sağlıklı günler dileriz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar