Kulağınızdaki bu noktaya bastırırsanız

Paylaş
 

Fotoğrafta gördüğünüz Kulağınızdaki bu noktaya bastırırsanız bir çok hastalığın azaltığını ve tedavi yöntemi olduğunu fark edeceksiniz.

Ruh kapısı yada ilahi kapı olarak bilinen Kulağınızdaki bu noktaya bastırırsanız hangi hastalıkların tedavisi hızlanıyor haberimizde tek tek anlatacağız.

 

Öncelikle bu yeri tarih edelim ve bastırırken doğru yeri bastırdığınızdan emin olalım.

shenmen kulak içinde üst tarafta kulak kepçesinin yukarı doğru ayrılan iki kanalın içindeki sihirli çukura denir.

Yani kulağınızın en dış kısmını tutun ve elinizi yukarıya doğru kaydırın elinize 2 yol ayrımı gelecektir. O iki yol ayrımının içinde bir çukur var. o çukura  parmak ucu ile hafifçe bastırın ve 2 dakika kadar bekleyin. Daha sonra hafifçe ovalamaya devam edin.

Akupunktur noktaların en önemlisidir ve başlı başına bir tedavi yöntemidir sadece bu shenmen noktası.

Doktorlara göre bu noktaya yapılan basınç ile anksiyete bozuklukları, stres kontrolü, depresyon, uyku bozukluğu, ağrı, madde bağımlılığı (sigara ve zevk veren maddeler) ve detoksifikasyon gibi çok önemli ve hemen hemen her insanda bulunan hastalıkların tedavisi mümkündür.

Bu hastalıklar grip gibi kısa sürede geçmediği için insanlar milyonlarca lira harcayarak sürekli ilaç kullanmaktadırlar.

Fakat siz Kulağınızdaki bu noktaya bastırırsanız hem ücretsiz hem de ilaç kullanmadan (Bu sayede ilacın yan etkilerinden de kurtuluyorsunuz.) tedavi edilmiş olacaksınız.

Kulağınızdaki bu noktaya bastırırsanız nasıl ağrılarınızdan ve hastalıklarınızdan kurtulacağınızı anlatan videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz.

KULAK AKUPUNKTURU

Kulak Akupunkturu  zayıflama tedavisinde ki etkin  kullanımı ile  klinik  uygulamasında kullanılan  mikro iğneler,tohum ve magnetler vasıtasıyla  kişinin oluşabilecek tüm fiziksel sorunları ortadan kalkar. Kulak akupunkturu uygulandığı durumda Mide asidi azalır ve  asid artışına bağlı olarak oluşan ve kişiye aşırı yemek yediren çeşitli şikayetler de (midede ağrı, ekşime, yanma, kazınma, şişkinlik, gaz, vs.) azalır, dolayısıyla kişi daha az yemekle yetinmeye başlar. Mide asidi az olduğu için fazla miktarda ve ağır bir yemek kişiyi rahatsız edecektir. Tokluk hissi artar.kendini enerjik ve mutlu hissetmesini sağlayacak akupunktur noktalarına da kulakda uyarı verildiği için , iyi de hisseder kendini.  Ayrıca kullanılan anti stres nokta ile, kişinin aşırı stresli ve sinirli (veya üzüntülü) durumlarında, aşırı yemek yemesi engellenir. Bu şekilde kulağa takılan, bir kaç adet metal iğne ve tohumlarla  aşırı açlık hissi ve iştah azalması sağlanır. İğnelerin etkisi ve dayanıklılığı yaklaşık olarak 5 gün – 1 hafta devam ettiğinden, her hafta kulaktaki iğnelerin değişmesi gerekmektedir. Kulak akupunkturu vücut akupunkturu  ile aynı program içinde kullanılarak  istenilen klinik etkiler  yoğun ve etkin şekilde sağlanılmakta ve kişiler hızla fazla kilolarından ve yüklerinden kurtulabilmektedir.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar