Görme bozukluğuna safran bitkisi faydaları

Paylaş
 

Görme bozukluğuna safran bitkisi faydaları :Yaş  ilerledikçe, eşsiz organizmamız bozulmaya ve bizleri çok endişelendiren hastalıklara neden olmaya başlar. Doğal tıp, geleneksel tıbbın önüne geçmeye başladı ve bize gelecekte bedenimize ne olacağı konusunda fikirler vermeye başladı.

Gözümüz, zamanla etkilenen duyulardan biridir. Gözümüz muhtemelen sahip olduğumuz en önemli şey, çünkü gerçek dünyadan  bize  toplam bilginin yaklaşık %90’ını aktarıyor. Bu, bir şeyler öğrenmemize ve kendimizi savunmamıza yardımcı oluyor.

Bu doğal tavsiyenin sırrı, çoğunuzun bildiği bitki olan safran üzerine kuruludur. Çoğunlukla mutfakta kullanılır. Araştırmacı Silvia Bisti, safranda bulunan doğal elementin görme bozukluğunu durdurup iyileştirebileceği sonucuna vararak, görsel sisteme entegre edilmiş hücrelerin çok kısa sürede daha sert ve dirençli hale gelmesini sağladı.

Bu karışımı çay şeklinde almanız önerilir.

1 gram safran
1 su bardağı su

Su kaynamaya başladığında, safran ekleyin ve isterseniz, biraz da bal ekleyebilirsiniz. Gün boyunca veya geceleri uykudan önce iç.

Safran, görüşünüze yardımcı olmanın yanı sıra kanı da arındırır, trigliserit ve kolesterol seviyesini iyileştirir, kan dolaşımını geliştirir, artritin(iltihabi eklem hastalığı). tedavisinde yardımcı olur, öğrenmeyi ve bellek tutmayı geliştirir.

Ahududu ve gül yaprağı ile katarakt tedavisi

Mutlaka bu eşsiz bilgiyi paylaşalım

Sizleri için araştırmaya devam edeceğiz.

Sağlıklı mutlu günler dileriz..

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar