Göbek Eriten Muhteşem Formül

Paylaş
 

Göbek Eriten Muhteşem Formül

Birçok hanım karın bölgesinde bulunan yağlardan şikayetçidir. İşte bu yağlardan kurtulmak artık mümkün. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, göbeğindeki fazlalıklardan kurtulmak isteyen hanımlara önemli tüyolar veriyor. Bilhassa aşırı göbek sahibi hanımlar için mucizevi bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz.

Birçok hanımın rahatsız olduğu ve şikayetçi olduğu inatçı göbek yağlarından artık kurtulmak mümkün. Yapmanız gereken Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun özel olarak önerdiği göbek eriten kürle inatçı göbek yağlarınızdan kurtulmak. İbrahim saraçoğlu herkesin bildiği gibi yaptığı muhteşem kürler sayesinde birçok insanın derlerine çare olmuş bir insandır. Saraçoğlu’nun hazırladığı göbek eriten kür’ünde domates suyu, maydanoz ve limondan faydalanılarak yapılan bir kür dür.

göbek-fazla-yağlar-bel-bölgesi-yağlanma

Göbek Eriten Kür Uygulanışı

Sabah güne üzerine limon sıkılmış maydanoz yiyerek başlamalısınız. Öğleden sonra ise, doğal olan domates suyu tüketmelisiniz. Tüketeceğiniz domatesin organik olmasına dikkat ediniz. Her diyette olduğu gibi bu kürü de uygularken kürü desteklemek için akşamları en az yarım sat yürüyüş yapmayı ihmal etmeyin. Şunu asla unutmayın, egzersiz yapmadan yürüyüş ve spor yapmadan kilo vermek yağ eritmek asla mümkün değildir. Sadece diyet yapıp hiç hareket etmeden kilo vermek mümkün değildir. Bu kürü bir ay olarak uyguladıktan sonra kendinize 10 gün ara verin. Daha sonra yeniden 1 ay uygulamaya başlayın. Bu kürle kısa süreden ziyade istikrarlı bir göbek yağlarını eritmek amaçlanır.
Tüm bu faydalarının haricinde domates suyu, kalbiniz dıştan yağ bağlamışsa onu da eritecektir.

Kaynak:www.kadinkahvesi.com

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar