Kolesterol Düşürücü Karışım

Paylaş
 

Yüksek kolesterol tek başına bir hastalık değildir ancak, damarları etkilemesi nedeniyle başta kalp ve damar hastalıkları olmak üzere hayati tehlike taşıyan diğer hastalıklara yol açabilir.

Kolesterol Düşürücü Karışım için Malzemeler:

-4 Golden elma
-4 limon
-1 demet maydanoz
-1-1.5 cm yüksekliğinde kesilmiş zencefil
-İçme suyu
-1-2 çubuk tarçın
-2-3 adet karanfil

koesterol-dusurme

Hazırlanışı:

Elmaları ve limonları iyice yıkadıktan sonra, soymadan dörde bölüp bir tencereye yerleştirin. Üzerine yıkanmış 1 demet maydanozu olduğu gibi koyun. 1-1,5 cm de taze zencefili de soyup tencereye atın ve tüm malzemenin üzerine 3-4 cm çıkacak kadar içme suyu ekleyin.

Ve sonra her şey tel süzgeçten süzülebilecek kadar yumuşayana kadar kaynatın. Biraz soğuduktan sonra, ılıkken, tamamını bir tel süzgeçten süzüp bir cam kavanoza veya şişeye aktarın. Şişeye bir-iki çubuk tarçın ve 2-3 karanfil ekleyin, tamamen soğuduktan sonra da buzdolabında saklayın.

Her sabah aç karnına bir bardak su içildikten sonra, bu karışımdan 1 çay bardağı içilebilir. Üzerine 15-20 dakika bir şey yenmemelidir.

Hazırlanan karışım bittiğinde tekrarlanması istenirse 2 hafta ara verildikten sonra tekrarlamak önerilir.

Önemli Not: Bu tarifi SADECE şeker hastası olmayanlar ve içindeki malzemelerle ilgili kısıtlama getiren bir tedavi sürecinde bulunmayanlar kullanabilir.

Anahtar kelimeler: Kolesterol Düşürücü Karışım, Kolesterol, Kolesterole ne iyi gelir, Kolesterol için ne yapmalı, Kolesterola iyi gelen doğal yöntemler nelerdir, Kolesterol için bitki çayı, Kolesterol kürü
loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar