Diyabet idrar yolu enfeksiyonu ve kansere ısırgan otu tedavisi

Diyabet idrar yolu enfeksiyonu ve kansere ısırgan otu tedavisi
Paylaş
 

Diyabet idrar yolu enfeksiyonu ve kansere ısırgan otu tedavisi

Diyabet idrar yolu enfeksiyonu ve kansere ısırgan otu tedavisi: Her zaman doğal tedavi ve ilaçsız sağlıklı yaşamın savunucuları olarak size bu yazımızda ısırgan otu ile yapılan mükemmel karışımlardan bahsedeceğiz. Doğada kolaylıkla bulunan, özellikle ülkemizde kendiliğinden yetişen ısırgan otu bitkisinin faydaları saymakla bitmiyor. Kısa kısa özet geçerek yazımıza başlamak istiyoruz.

Isırgan otu idrar söktürücüdür, Yüksek miktarda demir içerir. Anemi tedavisinde yardımcı olarak kullanılır. Sindirim sistemini ve diğer organları temizler. Artrit semptomlarını hafifletir, İdrar yolu enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. Karaciğeri temizler. Böbrekleri temizler. Öksürüğe iyi gelir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Soğuk algınlığına iyi gelir. Saman nezlesinin tedavisinde kullanılır. Sindirimi düzenler.

Kanser ve şeker hastalığının düşmanı ısırgan otu çayı

Kiraz Sapı ve Isırgan Otu Kürü ile Sinir Sıkışması – İltihaplı Romatizma Tedavisi

Sinir Sıkışması ve iltihaplı romatizma tedavisinde lazım olan malzemeler:

  • 25-30 adet kurutulmuş kiraz sapı.
  • Bir tutam ısırgan otu.
  • Yarım litre klorsuz su.

İltihaplı Romatizma – Sinir Sıkışması Kürü Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak yarım litre klorsuz suyu önceden kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra içerisine 25-30 adet kiraz sapını ilave edin. Kiraz saplarını ilave ettikten sonra yaklaşık 3 dakika daha kaynatın. 3 dakika dolduktan sonra yaklaşık kiraz sapı miktarı kadar bir tutam ısırgan otunu karışıma ekleyin. Isırgan otunu da ekledikten sonra kısık ateşte 6-7 dakika daha kaynatın. 6-7 dakika sonra ocağın altını kapatın ve ılımaya bırakın. Ilındıktan sonra süzüp içebilirsiniz.

Romatizma, Sinir Sıkışması Kürü Nasıl Uygulanır?

Hazırlamış olduğunuz bu kürün 1 bardağını sabah kahvaltıdan 2 saat sonra, kalan 1 bardağını ise akşam yemeğinden 2 saat önce tüketin. Toplamda bu kürü 21 gün  boyunca uygulamalısınız. Karışımı her gün taze olarak hazırlamalısınız. 21 gün dolduktan sonra hastalığın seyrine göre kürü tekrar uygulayabilirsiniz. Kiraz sapı ısırgan kürünün hiç bir zararı yoktur. Üstelik kilo vermenizi sağlayan harika bir karışımdır.

Isırgan otu ile saç dökülmesine son

Lütfen bu önemli yazımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla insanımızın, ülkemizin doğal zenginliklerinden şifa bulmalarını sağlayın. Sağlıklı günler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar