Kanser ve şeker hastalığının düşmanı ısırgan otu çayı

Kanser ve şeker hastalığının düşmanı ısırgan otu çayı
Paylaş
 

Kanser ve şeker hastalığının düşmanı ısırgan otu çayı

Kanser ve şeker hastalığının düşmanı ısırgan otu çayı : Bu bitki kanser ve diyabetin bir numaralı düşmanı dersek yersiz olmaz. Çünkü yıllar içinde insan hayatını tehdit eden kanser için bir çok tedavi yöntemi aranmış ve en en etkili çözümlerden bir ide ısırgan otu olduğu anlaşılmıştır.

Son yıllarda ülkemizde akciğer kanserine yakalanma oranı gittikçe artıyor. Çevresel ve diğer faktörler bu hastalığın oluşmasını sağlıyor. Uzmanların hastalara tarifini verdiği ısırgan otu ve ebegümeci kürü faydaları ile akciğer kanserine çare oluyor.. Akciğer kanserinin yaygınlaşmasının başlıca sebebi çevresel faktörler olarak biliniyor. Çalışma ortamında ki kötü hava koşulları, arabaların artışı sebebiyle havada ki egzoz dumanları, kirli hava kanseri tetikleyen sebeplerden bazıları. Tabi ki bir de sigara tüketimi herkesin bildiği üzere sebep olan etkenlerden bir tanesi bunun yanında akciğer kanseri bazende genetik olarak kendini göstermektedir. Isırgan otu ve ebegümeci ile hazırlanan kür hastalıklara şifa kaynağı oluyor, faydaları ile kullananları şaşırtıyor…

Şeker hastalığı için ısırgan otu tedavisi

Isırgan otu diyabet ve prediyabet ile mücadelede etkili bir yöntemdir. Isırgan otu çayı kan şekerini düzenler ve normal seviyelere çeker. Bir litre su ile 2 yemek kaşığı ısırgan otunu kaynatın ve günde 3 kere için.

Tarifi okumak için görsele tıklayın

Isırgan otu ile saç dökülmesine son

Isırgan otu ile saç dökülmesine son: Saçlarınız için ısırgandan mutlaka faydalanın.. Etkisini ilk kez kullanımdan itibaren mutlaka fark edeceksiniz.

Saçlarınız; ince telliyse, dökülüyorlarsa, püskül püskül olmuşlarsa, yıpranmış görünüyorlarsa, ısırgan otu tam size göre.

Saç için ısırgan otu karışımı:

2 sap ısırganı sapları ve yaprakları ile birlikte küçük bir kaba koyup, üzerine 1 su bardağı kaynar suyu dökün. Ocağın altını açıp, 3 – 4 dakika kadar da kaynatın. Kaynattıktan sonra ocağın altını kapatıp 10 dakika kadar demlenmeye bırakın. Demlenen ısırganın suyunu güzelce süzün; hatta lapasında kalan suyu da süzgeçte bir kaşık yardımı ile ya da eliniz ile bastırarak süzün. Süzülen bu suyu saç diplerinize parmak uçlarınız ile masaj yaparak yedirin.

Isırganı demlerken, kaba sığması için ikiye ya da üçe kırarak ya da bitkiyi ince ince kıyarak da demleyebilirsiniz. (mutlaka eldiven kullanınız! )
Her gün düzenli olarak bunu yaptığınızda sadece bir haftada bir haftada bile saçlarınız eski sağlıklarına geri dönmeye başlıyor ve ilk ısırgan suyu tedavisinden itibaren dökülme duruyor. Bir kaç ay boyunca düzenli olarak sürekli yaparsanız eğer, (saç kökleriniz ölmemiş ise) dökülmüş saçlarınızın yeniden canlandığını görme olasılığınız da çok yüksek.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar