Canan Karatay bardak bardak içti! ‘Kanseri önlüyor’ dedi ve…

canan karatay zeytinyağı
Paylaş
 

Kilis Zeytin Üreticileri Birliği bahçesinde düzenlenen “Kilis Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Günü” etkinliğine katılan Canan Karatay, zeytinyağının önemine dikkat çekti. Prof. Dr. Canan Karatay; “Zeytinyağı alzheimeri, parkinsonu önler bu yüzden çok önemlidir. Özellikle organik olduğundan dolayı alzheimer için çok önemli bir önleyicidir. Yaşlılarımızın hatta yaşlanmadan şimdiden sabah akşam içmeniz lazım. Özellikle evde yaşlılarımız varsa, bakıma muhtaç olan büyüklerimiz varsa bunlara sabah akşam bir kahve fincanı soğuk sıkım, doğal ve organik Kilis zeytinyağı verebilirsiniz” dedi.

“YAŞLANMADAN ŞİMDİDEN SABAH AKŞAM İÇMENİZ LAZIM”

Zeytinyağının ana sütü gibi bütün hastalıkları önlediğini savunan Karatay, şu bilgileri verdi:

“Zeytinyağı hakikaten ana sütünün aynısıdır. Doğanın yetişkinlere bahşettiği ana sütüdür. Ne demek ana sütü. Bütün hastalıkları önler demek, bağışıklık sistemini güçlendirir. Karaciğer yağlanması gidince beyin de toparlar. Zeytinyağı parkinsonu önler, bu yüzden çok önemlidir.

Özellikle organik olduğundan dolayı çok önemli bir önleyicidir. Yaşlılarımızın hatta yaşlanmadan şimdiden sabah akşam içmeniz lazım. Özellikle evde yaşlılarımız varsa, bakıma muhtaç olan büyüklerimiz varsa bunlara sabah akşam bir kahve fincanı soğuk sıkım, doğal ve organik zeytinyağı verebilirsiniz.”

BAĞIRSAK FLORASI BOZUK OLANLARIN İSE…

Yapılan son araştırmaların zeytinyağının bağırsakları çalıştırdığını, bağırsaklardaki florayı yükselttiğini vurgulayan Karatay, bağırsak florası bozuk olanların ise alzhaimer, parkinson ve kanser olduğunu belirtti.

İlaç gibi zeytinyağı nasıl üretilir öğrenmek için tıklayın

Zeytinyağı ve İncir İle Gelen Şifa için tıklayın

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar