Bir Kalp Cerrahının Ev Yapımı Yaşam İksiri

Bir Kalp Cerrahının Ev Yapımı Yaşam İksiri
Paylaş
 

Bir Kalp Cerrahının Ev Yapımı Yaşam İksiri

Bir Kalp Cerrahının Ev Yapımı Yaşam İksiri: Yüksek tansiyon problemi için kalp cerrahından doğal bir reçete.

Yüksek tansiyon arteriyel kan damarlarına uygulanan yüksek basınç nedeniyle oluşan tıbbi bir durumdur. Herhangi bir belirti ve bulgu göstermez, ancak farkedilmez ve tedavi edilmezse kardiyovasküler sorunlarla sonuçlanabilir. Böbrek hastalığı, kalp krizi ve hatta görme yetersizliği olası problemlerdir.

Hipertansiyon, sağlığınız üzerinde ölümcül sonuçlar doğurabilir ve bu da bir noktada neden acil bir şekilde çözülmesi gerektiğini açıklar.

Hipertansiyon için alışılmış tedavi, reçeteli ilaçlarla birlikte yaşamın ve beslenme değişikliklerinin iyileştirilmiş bir şekilde düzenlenmesidir. Bununla birlikte bu tür ilaçların yan etkileri olabilir ve iyiye kıyasla çok daha fazla zarara neden olabilir.

Refahınızı korumak ve kan basıncınızı düşürmek için, kalbinizi koruyacak basit bir çaremiz var. Kardiyovasküler sisteminiz de çok kolay ve etkili bir şekilde sınırlı bir süre içinde temizlenecektir. İşte yapmanız gereken:

Malzemeler

4 adet limon

4 cm zencefil kökü

4 diş sarımsak

2i litre su

Hazırlanışı

Zencefil, sarımsak ve limonları iyice yıkayın, hepsini parçalamadan önce soyun. Onları bir yemek kaşığı su ile blenderda karıştırın. İyice karıştığına emin olunca bir tencereye alın. İki litre suyu yavaş yavaş ekleyin. Buhar çıkana kadar kaynatın. Kaynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. Cam şişelere bölüştürüp, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Sabahları aç karnına 2 yemek kaşığı ve uyumadan iki saat önce 2 yemek kaşığı olmak üzere günde 4 yemek kaşığı tüketin. Kardiyo sağlığınızı kontrol altında tutmak için arterlerinizi kesinlikle temizleyecektir. Buna ek olarak tansiyonunuzu da belli bir seviyede tutmak için muhteşem bir ilaçtır.

İlaçsız tansiyon düşürme yöntemi

Limon bal sarımsak zencefil su ile Kolesterol ve Hipertansiyon için Doğal Çözüm

Limon bal sarımsak zencefil su ile Kolesterol ve Hipertansiyon için Doğal Çözüm : Günümüzde hipertansiyon ve yüksek kolesterol giderek yaygınlaşmaktadır. Bu hastalıklar kardiyovasküler problemlerin başlıca risk faktörleridir ve bu nedenle bu hastalıkların tedavisi çok önemlidir.Bugün size, bu iki hastalıkla savaşırken yüksek etkinlik oranı nedeniyle dünyanın her yerinde giderek daha fazla ün kazanan, kolestrol ve hipertansiyon için doğal tedavi yöntemini tarif edeceğiz. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar