Bağırsaklardan 3 kilo zehirli toksin attıran karışım

Bağırsaklardan 3 kilo zehirli toksin attıran karışım
Paylaş
 

Bağırsaklardan 3 kilo zehirli toksin attıran karışım

Bu Doğal Müshil ile üstelik bir Gün içinde bağırsaklardan 3 kilo zehirli toksin attıran karışım atacaksınız. Vücudumuzun toksin attıran birçok ilaç ve müshil piyasada halihazırda var. Fakat bunların yan etkileri var ve size her zaman doğal olanı tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte, bazı doğal besinler bu ilaçlardan çok daha etkilidir ve en önemli şey onlardan hiçbir yan etki bulunmamasıdır.

Kuru erikler lif açısından içeriği yüksek olması ve kabızlık gibi bir çok bağırsak sorununu çok kısa sürede hafifletilebilmesi ve dışkı yumuşatması gibi etkileri vardır. Hurma da mükemmel bir doğal müshil olarak bilinir. Bu ikilinin sağlığa onlarca faydası var. Hemen tarife geçelim.

%100  doğal müshil için gerekli malzemeler

Malzemeler
• 5 bardak kaynatılmış su
• 1 fincan (150 gr) hurma
• 1 fincan (150 gr) kuru erik

%100  doğal müshil yapılışı

Bu tamamen etkili ve doğal karışımın hazırlanması çok basit ve kolaydır. Suyu kaynatın ve küçük parçalara ayırdığınız hurma ve erikleri içine ekleyin,  15 dakika kısık ateşte pişirin.  Sabah bu karışımdan aç karna 1 bardak için.Ek olarak bu karışıma, yoğurt, tahıl, bir parça ekmek de ilave edebilirsiniz.
Toksin atımını hızlandırmak için, bir bardak suya 5-6 erik ilave ekleyin. Karışımı geceden hazırlayıp dolapta sabah içmek üzere yiyebilirsiniz.

3 Günde vücuttan toksinleri, yağ ve suyu atan kanseri önleyen karışım için görsele tıklayın

3 Günde vücuttan toksinleri, yağ ve suyu atan kanseri önleyen karışım için görsele tıklayın

İlave öneriler:
• Bağırsak düzensizliğini önlemeye yardımcı olması için lif bakımından zengin gıdaları tüketirken bol su için.
• Limon suyu da dışkıyı yumuşatır.
• Yoga ve spora başlamalısınız. Sinameke yapraklarından çay içmelisiniz. Ama sinameke çayını abartmadan için. Çünkü sinameke bağırsaklardaki yararlı bakterileri de götürüyor. Çok zor durumda kaldığınız zaman için. Günlük beslenmenizde lifi arttırmanız gerektiğini unutmayın.

Karaciğeri gençleştiren tarif nasıl yapılır

Alternatif Tarif:

Bağırsaklarınızı Toksinlerden Arındırın: Bağırsaklarımız, vücudumuzu temizleyici organlardandır. Görevleri çok önemlidir, çünkü yediğimiz besinleri ayrıştırmakla sorumludurlar; böylelikle de kan, faydalı olacak besleyicileri tükettiğimiz bu besinlerden emebilmektedir. Bu göreve ilaveten, bağırsaklar, vücudumuzu fazla atıklardan arındırırlar. Takip eden makaleyi okuyarak bağırsakları temizleyebilmenin, onları doğal tedaviler ve sağlıklı alışkanlıklar sayesinde toksik içeriklerden arındırabilmenin yollarını öğrenebilirsiniz. Devamı için tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar