72 saatte Akciğer temizliği

Paylaş
 

Sigara kullanıyorsanız, alkol içiyorsanız, gün boyu havasız dumanlı ortamda çalışmak zorunda iseniz Akciğerlerinizi temizlemeniz şart! İşte 72 saatte Akciğer temizliği nasıl yapılır anlatımı.

72 saatte Akciğer temizliği

72 saatte Akciğer temizliği

72 saatte Akciğer temizliği nasıl yapılır?

Adım 1: Ciğerlerinizi temizlemek için bilmeniz gereken ilk şey diyet yapmak ve süt ürünlerini bol bol tüketmek. Vücudtaki toksinleri 72 saatte atmanın ilk adımı süt ürünleri ile beslenmek.

Adım 2: Akciğer temizliğinin ilk gününde yatmadan önce bir bardak doğal bitkisel çay içiyorsunuz. Rahatlık için melisa yada ada çayı olabilir. Sabah kalktığınızda akciğerleri zorlamamak için 300ml su içine 2 adet limon sıkın ve aç karna için.

Adım 3: Ertesi gün yine sabah 300ml greyfurt suyu ya da ananas için, kahvaltı sırasında tüketebilirsiniz bu sefer. Bu içtiğiniz içecekler doğal anitoksidan etki ile nefes sistemini geliştirmeye yarayacaktır.

Adım 4: Kahvaltı ve öğle yemeği arasında 300ml havuç suyu tüketilmelidir. Bu meyve suyu size 72 saat temizlik sırasında kanı alkalileştirmeye yardımcı olacaktır.

Adım 5: Son günün öğleninde potasyum açısından zengin bir meyve suyu içilmeli. Yaklaşık 400ml kadar. Çünkü potasyum büyük bir temizleyici tonik görevi görür.

Adım 6: Son gün aksam üzeri 400ml kızılcık suyu içilmeli. Akciğerlerde oluşsan bakterileri enfeksiyonları temizlemek için kızılcık suyu çok işe yarar.

72 saatte Akciğer temizliği sırasında yapılması gereken egzersizler neler?

3 gün boyunca içtiğimiz meyve sularının vücuttan atılması için mutlaka egzersiz yapılmalıdır. Ter yolu ile kanda ve akciğerimizde biriken toksinlerin atılması için günlük 20 dakika hafif egzersizler yapılmalı ve daha sonrasında sıcak bir banyo yapılmalıdır.

Gün içinde sıcak su dolu bir kaseye 5-10 damla okaliptüs damlatın ve yüzünüze yaklaştırın. Başınıza da bir havlu örterek buharın yüzünüzde kalmasını sağlayın. Su soğuyana kadar nefes alıp vermeye devam ederek ciğerlere buharın geçmesini sağlayın.

72 saatte Akciğer temizliği sırasında asla yapılmayacaklar

Sigara nikotin veya herhangi bir biçimde alkolden uzak duruyorsunuz.

Dumanlı ve havasız ortamlardan durmuyorsunuz.

Bu çok basit 72 saatte Akciğer temizliği ile kendinizi daha zinde ve dinç hissedeceksiniz. Nefesinizin açıldığını ve daha rahat hareket ettiğinizi hissedeceksiniz.

Lütfen bu yazıyı daha fazla insana ulaştırmak için paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar