Karbonatın Ayaklardaki Mucizevi Etkisi

Paylaş
 

Karbonatın Ayaklardaki Mucizevi Etkisi

Karbonatın Ayaklardaki Mucizevi Etkisi:

Kuru, sert ve çatlamış topuklar özellikle ayakkabılarımızın içinde rahatsız etmektedir. Karbonat ile ayaklarınızı hem yumuşacık hem de rahatlamış olarak ucuz ama çok etkili bir yöntemdir. Özellikle bütün gün ayakta olanlar için bir kurtarıcı niteliğindedir. Aynı zaman da ayaklarınıza pedikür yaparak ölü deriyi kaldırır.

Karbonatın Ayaklarınıza İnanılmaz Mucizesi

NASIL YAPILIR? 3 yemek kaşığı karbonat ile 4-5 litre sıcak suyu bir kap içerisinde karıştırınız. Karbonat eriyince ayaklarınızı içine koyun ve 15-20 dakika kadar bekletin. Çıkarttıktan sonra ise vazelin yada nemlendirici sürerek poşet ile ayaklarınızı sarınız. Ayrıca Nemlendirici yerine Vicks yada soğan koyarsanız iltihabı ve arılarınızı da atmış olursunuz.

Özellikle kadınlar da oluşan idrar yolu iltihabı tedavisinde de kalıcı çözüm üretir ve sabah kalktığımızda yumuşacık ve rahatlamış ayaklara sahip olacaksınız.

Karbonat ile ter kokusu önleme

Karbonat ile ter kokusu önleme:

Günlük hayatta, mutfakta, evde birçok kullanım alanı olan karbonatın güzelliğe faydaları da bir o kadar fazla…

Ter önleyici: Bir kaç damla yağı (zeytinyağı önerilir ancak diğer sıvı yağlar da olabilir) 4 yemek kaşığı karbonatın içine dökün ve karıştırın.Bu karışımı koltuk altlarınıza sürün. Deodorant etkisi birkaç saat boyunca devam edecektir.

Akneyle savaşma: Karbonat, akne problemlerinde etkin olarak kullanılabilir. Macun şekline getirdiğiniz karbonatı akne olan bölgeye sürebilirsiniz. Devamı için tıklayın

Karbonatlı Su ile Ayda 6 Kilo verme diyeti

Kabartma tozu ile kolesterolü düşürmek

Kabartma tozu ile kolesterolü düşürmek, damarları temizlemek mümkün. kötü kolesterolünüz fazla ise her gün sabahları bu karışımı içerek kurtulmak mümkün. İşte kan damarlarını da temizleyen karışımın yapılışı.

Modern dünyanın ve yaşam tarzının etkisi ile ya da genetik olarak damarlarınızda kötü kolesterol miktarı arttı ise size kabartma tozu ile hazırlanan bu karışımı öneriyoruz. Unutmayın kanda kötü kolesterolün miktarı 4.60 ve 6.20 mg / L arasındadır. Malzemeler ve devamı için tıklayın

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar