3 Günde vücuttan toksinleri, yağ ve suyu atan kanseri önleyen karışım

3 Günde vücuttan toksinleri, yağ ve suyu atan kanseri önleyen karışım: Kalın bağırsaklar vücutta oldukça önemli bir role sahiptir. Vücuttaki suyu tutar ve dengeler, bağışıklık sistemini düzenler yönetir ve sindirim sistemini güçlendirir. Yediğimiz besinler ortalama olarak 24 saatte vücuttan emilerek kalan posalar dışarı atılmaya hazır hale gelir. Eğer ki yediğimiz besinler enzim olarak yetersiz ya da lifli besin kaynağı az olan gıdalar ise bu sindirim süreci 72 saate kadar uzar ve bu demektir ki bağırsaklarınız toksin ve çöpleri fazladan gereksiz olarak 72 saat bağırsaklarınızda saklıyor. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda halk arasında biz buna kabızlık diyoruz. Peki Bağırsakta oluşan kabızlık vücut için ne anlama gelir? öğrenmek için görsele tıklayın ve 2. fotoğrafa geçin.
Paylaş
 

3 Günde vücuttan toksinleri, yağ ve suyu atan kanseri önleyen karışım:  3 günde 2 kilo toksin attıran detoks nasıl yapılır: Kalın bağırsaklar vücutta oldukça önemli bir role sahiptir. Vücuttaki suyu tutar ve dengeler, bağışıklık sistemini düzenler yönetir ve sindirim sistemini güçlendirir. Yediğimiz besinler ortalama olarak 24 saatte vücuttan emilerek kalan posalar dışarı atılmaya hazır hale gelir. Eğer ki yediğimiz besinler enzim olarak yetersiz ya da lifli besin kaynağı az olan gıdalar ise bu sindirim süreci 72 saate kadar uzar ve bu demektir ki bağırsaklarınız toksin ve çöpleri fazladan gereksiz olarak 72 saat bağırsaklarınızda saklıyor. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda halk arasında biz buna kabızlık diyoruz.

Bağırsakta oluşan kabızlık vücut için ne anlama gelir?

-Sağlıksız bir sindirim sistemi

-Zayıf bir bağışıklık sistemi

-Unutkanlık

-Deride döküntü, kaşıntı

-Mesane ve vajinal enfeksiyon

-Piskolojik güçsüzlük, depresyon

-Kaygı, endişe

-Yorgunluk

-Eklemlerde ve kaslarda ağrı

Aynı zamanda şişkinlik, gaz, mide şişkinliği, doygunluk hissi, çabuk doyma gibi şikayetler de bağırsak sisteminin normal çalışmadığının habercisidir. Tüm bu şikayetlerinizin çözümü ise 10 günlük bir detoks programı ile oldukça basit. Hazırlayacağınız bu basit karışım ile 10 günde 8 kilo toksinden vücudunuz, bağırsaklarınız kurtulacak ve sindirim sisteminiz normal şekline dönecek.  Hemen akabinde de yukarıda yazdığımız şikayetleriniz son bulacak.

3 günde 2 kilo toksin attıran detoks nasıl yapılır

Önce gerekli malzemeleri sayalım: 300 ml su yani 1 su bardağına ilave 1 çay bardağı su. Yarım taze limon suyu. 2 yemek kaşığı organik akçaağaç şurubu ve son olarak da çeyrek çorba kaşığı biber tozu. Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz yapılışına geçebiliriz. Tek yapmanız gereken bütün malzemeleri güzelce karıştırmanız ve 10 gün boyunca günde 5 ile 8 defa içmek olacaktır. Bu tarife ek olarak da bağırsak temizleyen uçucu yağ tarifi karışımını destekleyici olarak almanızı öneriyoruz.

Bağırsak temizleyen uçucu yağ tarifi:

Gerekli malzemeler: 1 sıkılmış limon, 10 damla kadar da uçucu nane yağı. Yapılışı da oldukça basit, bir su bardağı dolusu suya sıkılmış limonu ve nane yağını ekleyin, karıştırıp 14 gün boyunca için.  14 Gün sonra bütün şikayetlerinizden arındırılmış sağlıklı ve dinç biri olacaksınız.

Lütfen sevdikleriniz için haberi paylaşmayı unutmayın.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar