Saç çıkartan doğal karışım nasıl yapılır

Paylaş
 

Saç çıkartan doğal karışım nasıl yapılır: Çok eskiden beri kullanılan bu reçete sayesinde dökülen saçlarınız güçlenecek ve saç kaybına son vereceksiniz. Tek yapmanız gereken bu 3 malzemeyi karıştırmak ve saçınıza sürmek.

Gerekli malzemeler:

  • Zeytin yağı
  • Bal
  • Tarçın

Yapılışı:

1 Çorba kaşığı bal ve sıcak zeytin yağına, 1 Çay kaşığı tarçın ekleyin. İyice karıştırdıktan sonra  saç köklerine masaj yaparak sürün. 15 dakika kadar bekleyin. Daha sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Bu işlemi her gün tekrarlarsanız saç dökülmesin duracak ve saç kökleriniz güçlenecek. Bu doğal yöntem etkisini 1 haftada size hissettirecektir.

Evde saç çıkartan şampuan nasıl yapılır : Saç büyümesini ve saç çıkmasını hızlandıran evde yapabileceğiniz şampuan için 3 adet malzemeye ihtiyacımız var. Saç dökülmesi sorunu erkekler ve kadınların sorunları arasında en yaygın olanlarından biridir. Sebepleri farklıdır, stres, gündelik yaşamda olan olumsuzluklar, şehir hayatı ve genetik ama temelde genetik ve stres ilk ikiyi oluşturur.

Genetik saç dökülmesine yapılacak pek bir şey yoktur ama strese bağlı saç dökülmesi için muhteşem bir ev yapımı şampuan var. Alopesi denilen strese bağlı saç dökülmesi için ucuz doğal bir yöntem öneriyoruz. Haberin devamı için tıklayın

Beyazlayan saçlara yoğurt kürü : Beyazlamış ya da gri saçlardan kurtulmak ister misiniz? Hem de zararsız doğal yollar ile…

50 yaşından önce saç beyazlaması dünya nüfusunun büyük bir bölümünün genel sorunudur. Bilim adamlarının bazıları bu sorunu hastalığa dayandırırken , çoğu da stres ve genetik kaynaklı olduğunu söylüyor. Haberin devamı için tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar