Yaş maya saç dökülmesini önlüyor

Paylaş
 

Yaş maya saç dökülmesini önlüyor! B vitamininden zengin olan yaş maya, içerdiği vitamin ve minarellerin sebebiyle saçları koruyor ve doğal bir şekilde uzamasını sağlıyor.İçerisindeki B5 vitamini saç sağlığı konusunda önemli bir yeri olan keratinin oluşumuna yardımcı oluyor. Çinko yönünden zengin badem yağının da yer aldığı bu maskede, diğer önemli bir besin ise avokado yağı.

Saç dökülmesine karşı yaş maya maskesi tarifi
½ paket yaş maya 1 çorba kaşığı ılık süt 1 yemek kaşığı badem yağı 1yemek kaşığı avocado yağı Uygulama aşaması Yaş maya, sütle birlikte üzerinde hiç bir pürüz kalmayacak şekilde ezilir. Avokado yağı ve badem yağı maskenin içine katılarak eşit bir şekilde dağılıncaya kadar karıştırılır. Saçın her tarafına yedirilir. Saç daha sonra streç filmle kapatılarak, 1 saat beklenir. Sürenin sonunda mümkünse doğal bir sabunla yıkanarak durulanır.

TARİF 2:

Ceviz kabuğu kürü ile saçlarınızın dökülmesine son verin. Artık saçlarınız dökülmeyecek. Ceviz kabuğu kürü ile bu sorunu halledebilirsiniz.

Erkekler kadar kadınlarda saç dökülmesi problemini sıkça yaşıyor. Satılan ilaçların pek çoğundan bir fayda göremeyenlerse bitkisel kürlerden destek alıyor. Ceviz kabuğu kürü de saç dökülmesi konusunda oldukça faydalı bir kür. Ama bitkisel formüllerin gerçekten işe yaraması için mutlaka düzenli kullanmanız gerekiyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar