Mürver nedir? Mürver neye iyi gelir? Mürver çiçeği meyvesi

Mürver nedir? Mürver neye iyi gelir? Mürver çiçeği meyvesi
Paylaş
 

Mürver nedir? Mürver neye iyi gelir? Mürver çiçeği meyvesi

Bu bitki vücuttaki tüm virüsleri öldürür ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Hafta içinde yorgunluktan mı şikayet ediyorsunuz, soğuk algınlığına çok sık mı yakalanıyorsunuz, vücut direnciniz çok mu düşük, işte tüm şikayetlerinize çare olacak karışım.

Bu bağışıklık sistemini güçlendirici karışım ile gripten kurtulmakla kalmayacak, kalp-damar sistemi, ve sindirim sistemine de destek sağlayacak.

Bağışıklık sistemini güçlendirici karışım için gerekli malzemeler:

450ml mürver suyu

1 çorba kaşığı bal

4 yemek kaşığı limon.

Hazırlanışı:

Mürver suyunu bir tencerede limon ile karıştırın ve kaynatın. Kaynadıktan sonra yarım saat soğumaya bırakın. İçeceğiniz zaman içine bal ekleyin ve afiyetle için. Bu soğuk kış günlerinde hasta olmadan bağışıklık sistemiz güçlü bir şekilde normal hayatınıza devam edin. Özellikle okula giden evlatlarınız için ve bağışıklık sistemi zayıf yaşlılar için önerilir. (Şekeri olanlar balı az kullansın yada balsız içebilir.)

Lütfen paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayın ve unutmayın ki her bitkisel tedaviyi denemeden önce doktorunuza sormak ve danışmak sağlığınız için en önemlisidir.

Sağlıklı günler dileriz.

Bağışıklık sistemini güçlendirmek için 23 önlem

PROF. DR. CANAN KARATAY GRİBE KARŞI KORUNMAK İÇİN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEYİ ÖNERİYOR. Devamı için tıklayın

Ev yapımı doğal ilaçlar! Domuz gribi, nezle, soğuk algınlığı derken, öksürükten şikayet edenlerin sayısı arttı. Kullanılan ilaçlar bir yana doğal tedavilerin de etkili olduğunu söyleyen uzmanlar, özellikle karabiber çayını tavsiye etti…

KARABİBER-BAL:
Bal-karabiber karışımı öksürüğü yavaşlatır. Karabiber çayı için, 1 çay kaşığı taze çekilmiş karabiber, 2 yemek kaşığı bal ile karıştırılır. Üzerine kaynar su dökülerek 10 dakika kadar demlendirilir. Demlenen çay süzülür ve içilir. Bu çay, balgamlı öksürüğü ve gıcığı alır. Devamı için tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar