Limon kereviz ile Diyabet şurubu

Limon kereviz ile Diyabet şurubu nasıl hazırlanır
Paylaş
 

Limon kereviz ile Diyabet şurubu nasıl hazırlanır

Limon kereviz ile Diyabet şurubu nasıl hazırlanır : Vücudumuz insülin üretme kabiliyetini kaybettiğinde veya insülin vücudumuz tarafından düzgün bir şekilde kullanılamadığında şeker hastalığı dediğimiz kronik bir durum ortaya çıkar.

İnsülin nedir? İnsüline neye yarar?

İnsülin pankreasta üretilen bir hormondur. İnsülinin görevi gıdalardan aldığımız glikozu, vücudumuzda hücrelere, organlarımıza, kaslarımıza ve dokularımıza düzgün şekilde geçmesi için dönüştürmektir.

Diyabet çok yaygın görülen ciddi bir hatalıktır. Sağlığımızı doğrudan tehdit edecek komplikasyonlar oluşturabilir.

Diyabet hastalarının bir çoğu gündelik yaşamını sorunsuzca devam ettirebiliyor ve aslına bakarsanız doğru tıbbi tedaviyi maddi olarak devam ettirebiliyorsanız ilerlemiş şeker hastalığı da sizin yaşamınızı hayati olarak etkilemez ve normal yaşamınıza devam edebilirsiniz. Asıl soru şudur ki herkes için tıbbi olarak diyabet tedavisini sürekli devam ettirmek  o kadar da kolay değil. Çünkü ilaçlar pahalı ve süreklilik arz ediyor. Her gün çantanızda insülin iğnesi bulunduruyor olmak da psikolojik olarak zor bir durum.

İşte bu yüzden size pahalı tıbbi tedavileri yapmak zorunda kalmayacağınız , diyabeti doğal yolla tedavi eden yöntemden bahsetmek istiyoruz. Limon kereviz ile Diyabet şurubu yapılışı oldukça ucuz ve ilaçlardan daha etkili. Üstelik %100 doğal.

Şeker hastalığını yenmek için Limon kereviz ile Diyabet şurubu malzemeleri:

-6 adet limon ve 300 gram kereviz.

Limon kereviz ile Diyabet Şurubu nasıl hazırlanır?

Tarife başlamadan önce kerevizleri güzelce yıkayın ve rendeleyin. Tencereye dökün ve yine içine limonların suyunu sıkın. Üzerine de 1 litre su ekleyin. Tencerenin ağzını kapatın ve kaynatmaya başlayın. Karışım kaynamaya başladıktan sonra ocağın altını kısın ve kısık ateşte 120 dk daha bekletin. Süre dolduğunda ocağı kapatın ve tamamen soğuyana kadar kapağını açmayın. Soğuduktan sonra karışımı bir kaba koyun ve buzdolabında muhafaza edin.

Limon kereviz ile Diyabet Şurubu nasıl kullanılır?

Tek yapmanız gereken sabah kahvaltısından yarım saat önce 1 yemek kaşığı almak. Yaptığınız karışıma 2 ay sabahları kahvaltıdan önce almak şartıyla devam etmelisiniz. Bu iki aydan sonra kan şekeri seviyeniz normal seviyeye gelmiş olacaktır. Bu haber www.bayanlarbilir.com sitesine özel olarak yazılmıştır.

Diyabeti 5 dakikada tedavi eden karışım

Lütfen paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayın.

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar