Diyabeti 5 dakikada tedavi eden karışım

Paylaş
 

Filipinli Dünyaca ünlü doktor Dr. Jaime Dy-Liacco Diyabeti 5 dakikada tedavi eden karışım buldu

Diyabet tedavi edilmezse hayati sonuçlara yol açabilir çok ciddi bir hastalıktır. Bu hastalık her yaştan insanlar arasında daha yaygın hale geliyor ve en kötü yanı şeker hastalığı gelişirse ömür boyu tedavi gerekecek. Hastalık ilerledikçe, böbrek hasarı, sinir hasarı, ampütasyonlar yani vücudun çıkıntı biçimindeki herhangi bir organının, özellikle de kol ve bacakların tamamen ya da kısmen cerrahi yöntemlerle kesilip alınması ve hatta körlüğe neden olabilir.

Uluslararası diyabet Federasyonuna göre Filipinler dünyanın gelişmekte olan diyabetliler arasında başlarda yer alıyor Kapsamlı araştırmalar yapılsa da şeker hastalığına hala çare bulunamadı. Fakat insülinin keşfinden beri yeni şeylerin bulunması ve ilerleme kaydedilmesinden söz etmek mümkün.

Ancak, Dr Jaime DyLiacco, metabolik tedavi alanında çalışmalar yapmış ve diyabet için Tedaviyi bulduğunu üstelik bunu yapmak için sadece beş dakika gerektiğini iddia ediyor.

82 yaşındaki Filipinl’li uzman doktora göre; şeker hastalığının altı temel minerallerin vücuttaki eksikliğinden  dolayı olduğu düşüncesinde. Buluşları diyabet mücadele için gerekli mineralleri vücuda sağlayan özel bir tarifi ise şöyle anlatıyor.

Tarifte ihtiyacımız olanlar:

12 Parça acı biber

2 adet çiğ yumurta

Yarım çay kaşığı deniz tuzu

Hazırlanışı

Biberleri ezin ve kesin ve çiğ yumurta ile karıştırın. Sonunda deniz tuzu ekleyin ve için. En iyi yanı, 5 dakikadan kısa sürede hazırlanabilmesidir, ancak mükemmel sonuçlar verir.

Deneyin ve ne düşündüğünüzü bize söyleyin. İnsilün seviyeniz düştüyse bizimle mutlaka paylaşın.

Diyabeti 5 dakikada tedavi eden karışım video

Şeker hastalığına iyi gelen bitki haberi için tıklayın

Acı biberin içinde bol miktarda “kapsaisin” adlı madde bulunur. Bu madde vücut için terapatik etki gösterir. Peki, nedir terapatik etki? Vücudun hassas, duyarlı ya da daha ileri boyutta hasta olan bölgeleri için sakinleştirici, iyileştirici etki göstermesi anlamına gelir. Tip 2 Diyabet oluşumuna karşı koruyucudur. Koruyucu olmasının yanında diyabetik nöropati tedavisinde kullanılmaktadır.

Diyabetlilerin tavuğu tüketme şekli için tıklayın

 

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar