Kereviz kökü ile zayıflama kereviz kökü faydaları

Paylaş
 

Kereviz kökü ile zayıflama kereviz kökü faydaları: Bu iki içerik ile vücudunuzda bulunan fazla kilolardan ve yağlardan etkili ve kısa sürede kurtulabilirsiniz. Vücudumuzda biriken toksinler ekstradan gelen yağlanmalar kilo olarak tartıda moralimizi bozabilir. Artık bu fazlalıklardan ve toksinlerden kurtulmak oldukça kolay.

Gerekli malzemeler: 1 kilo limon, 400 gr kereviz.

Nasıl hazırlanır: Kereviz köklerini rendeleyin ve 2 litre suya ilave edin. Üzerine biraz limon kabuğu ekleyin ve 20 dakika kaynatın. Kaynadıktan sonra 5-6 saat soğumaya bırakın. İçmeden önce üzerine limon suyu ekleyin. Karışımı süzün ve cam şişede muhafaza edin.

Yemeklerden önce bir bardak için (Ortalama günde 3 bardak) İsteğe göre karışım suyla daha da seyreltilebilir. Karışımı buzdolabında saklayın.

Kabızlığa ve Hipertansiyona Karşı Kereviz Sapı!
Suda çözünür posa bakımından zengin bir besin olan kereviz, bize sindirim sisteminin düzenli çalışmasında da kolaylık sağlar. Bunun için tek yapmamız gereken 1 adet kereviz sapını yoğurdunuza, salatalara veya yemeklerimize ilave etmektir diyen beslenme uzmanı İpek Ağaca, kereviz sapının tansiyonu düşürmeye yardımcı bir sebze olduğu da belirtti. Haberin devamı için tıklayın.

Böbrek taşını yok eden muhteşem karışım. Doğum sancısıyla eş değer olan böbrek taşı düşürmek artık zor değil. Bu karışım ile böbrek taşınızı eritebilirsiniz. Artık böbrek taşı kabus olmaktan çıkıyor… Haberin devamı için tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar