Kemoterapinin yan etkilerini azaltan doğal karışım

Kemoterapinin yan etkilerini azaltan doğal karışım
Paylaş
 

Kemoterapinin yan etkilerini azaltan doğal karışım

Kemoterapinin yan etkilerini azaltan doğal karışım: Kemoterapinin yan etkileri nasıl azaltılır? Bu ilaç, kemoterapinin yan etkilerini azaltmak için kemoterapi hastalarına ve ayrıca bağışıklık sistemi zayıf kişilere Amerika’da doktorlar tarafından öneriliyor. Zengin ve aktif içeriğiyle vücudun pek çok kötü hastalıkla savaşmasına yardım ediyor ve mükemmel bir sağlığa sahip insanlara bile öneriliyor.

Kanserli hücreleri öldürmek amacıyla uygulanan bir ilaç tedavisi olan kemoterapi, büyüyen ve bölünen kanserli hücrelere zarar verirken bir yandan da sağlıklı hücrelere zarar verebiliyor. Kemoterapinin en sık görülen yan etkileri arasında halsizlik, baş dönmesi, nefes darlığı, bulantı, kusma, saç dökülmesi yer alıyor. Tedavi bittiğinde yan etkiler de ortadan kalkıyor ancak pek çok hasta için bu ağır tedavi sürecini atlatmak kolay olmuyor. İşte size aşağıda reçetesini vereceğimiz bu tamamen bitkisel ilaç, kemoterapinin yan etkilerini azaltmak için öneriliyor. Çünkü bu dönemde eksilen vitamin ve minerallerin hızla yerine konması, çok güçlü anti-oksidan desteği alınması gerekiyor.

İçindekiler:

1/2 lt. limon suyu (1 kg limondan elde edilmiş)
1 kg bal ile karıştırılır.
350 gram tahin (yarım kavanoz) ve şunlar eklenir:
250 gr badem
250 gr fındık
250 gr ceviz
250 gr susam (öğütülmüş)
10 gr tarçın ve 10 gr hindistancevizi
30 ml propolis

Bu ilaç;
>Kemoterapinin yan etkilerinin azalmasına destek oluyor.
>Bağışıklık sistemini güçlendiriyor.
>Pek çok hastalığın hızla iyileşmesine yardımcı oluyor.

Büyük sonuçlar elde edilebilen bu ilacı kemoterapinin yan etkilerini azaltmak için kanser hastalarının kemoterapinin başlarındayken günde 4 yemek kaşığı içmeleri öneriliyor:

1. İlk kaşık sabah aç karnına
2. İkinci kaşık kahvaltıdan 2 saat sonra
3. Üçüncü kaşık öğlen yemeğinden 2 saat sonra
4. Ve son kaşık akşam yatağa gitmeden önce

Bağışıklık sisteminizin yeterince güçlendiğinden emin olduğunuzda tedaviye yarım doz ile devam edin. Bu ilaçtan her gün aynı saatte 4 yemek kaşığı içmeye dikkat edin.
Bağışıklık sistemi güçlü ve mükemmel sağlığa olan sahip insanlar koruyucu amaçlı olarak daha hafif dozlarda alabilirler.

Karahindiba çayı kanser hücrelerini yok ediyor

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar