İp ile Kaş Nasıl Alınır

Paylaş
 

Sürekli kaş aldırmak için kuaföre gidemiyorsanız birkaç el pratiği ile iple kaşlarınızı alabilirsiniz. Özellikle kaş üstlerini almak için kullanabileceğiniz bu yöntemle çok kısa zamanda kaşlarınızı alabilirsiniz.

Kaş üstlerinizi ip ile alın ve kaş altlarınızı da cımbız ile dikkatlice temizleyin. İp ile kaş ya da bıyık almak için birkaç el tekniğinden birini göstereceğiz. Öncelikle 40-45 cm uzunluğunda koparttığımız ince ipi ikiye katlıyoruz ve iki ucunu da bağlıyoruz. İki elimizi de içine geçirerek bir elinizle 5-6 kere dolayın. Bir elin baş parmak ve işaret parmaklarınızı açarken diğer elinizi kapayın. Bu işlemi dikkatli bir şekilde kaş üstünüzdeki kılları almak için uygulayın ve etinizi sıkıştırmamaya dikkat edin. Bu işlemi direk kaş üstünüzde uygulamak yerine ilk denemelerinizi bacak vb. kısımlarda yaparak olası riskleri önleyebilirsiniz. Öncelerde yavaş yaptığınız hareketler zamanla hızlanır ve pratiklik kazanır. Kaş üstlerinizi alabileceğiniz gibi kaşlarınızın ortasını da alabilirsiniz.

Biçimsiz çıkan kaşlar kadınların korkulu rüyasıdır. Hele beceriksiz veya sevgilisi-kocasıyla kavga edip asık suratla işe gelmiş kuaförün ellerine kendinizi teslim etmeniz kadar korkutucu bir şey yoktur. Sizleri bu kazalardan kurtarmak için kötü de olsa “kendi düşen ağlamaz” mantığı güderek harika bir içerikle kaşlarınızı kurtarmaya çalışacağız. Yöntem basit… İhtiyacınız olan tek şey ip ve varsa ağzınızda diş… Diş yoksa zaten bizce bırakın doğal kalsın… İp ile Kaş Nasıl Alınır öğrenmek istiyorsanız bize katılın…

İp ile Kaş Nasıl Alınır video

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar