Haşlanmış patates ile cilt beyazlatma yöntemi

Haşlanmış patates ile cilt beyazlatma yöntemi
Paylaş
 

Haşlanmış patates ile cilt beyazlatma yöntemi

Haşlanmış patates ile cilt beyazlatma yöntemi : Bugün cildinizin daha güzel olmasını sağlayan, çoğu kozmetik ürünün verdiği geçici sorunlar çıkartmayan, yan etkisi olmayan doğal bir cilt beyazlatma yönteminden bahsedeceğiz. Bu doğal cilt beyazlatma maskesi için gerekli malzemelerimiz patates, bal, yoğurt ve limondan oluşmaktadır. Hazırlanışı ise oldukça pratiktir. Üç dört adet patatesi yıkayın ve kaynatın. Kabuklarını soyun ve püre haline getirin. İyice pürüzsüz hale geldiyse şimdi üzerine yoğurt ekleyin. 1 kaşık bal ve bir kaç damla su limon suyu ilave edin. İyice karıştırın ve cildinize uygulayın.

Haşlanmış patates cildiniz için oldukça faydalıdır. Yoğurt ve bal ile takviye edildiğinde oluşacak karışım cildinizdeki kararmaları yok edecek ve beyaz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak. Haşlanmış patates ile cilt beyazlatma yöntemi haftada 2 kere uygulamak yeterlidir ve ilk haftadan etkisini aynada bakınca göreceksiniz.

Sizler için alternatif cilt beyazlatma ve peeling maskelerimiz de var. İlgili tarifleri okumak için alttaki  linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Cilt kararması nasıl geçer cilt beyazlatma yöntemi

Cilt beyazlatan doğal epilasyon maskesi nasıl yapılır

Cilt beyazlatan doğal epilasyon maskesi nasıl yapılır: Cildimiz vücudumuzda en hassas olan organımızdır ve vücudun dışında olduğu için birçok hasara maruz kalır. Hava, güneş, hormonal bozukluklar ve diğer birçok etken bunlardan sadece başlıca olanlarıdır. Olumsuz koşulların etkisi ile cildimizde lekelenmeler ve kararmalar oluşur. Hatta vücudumuz kendisini korumak için tüy çıkartır fakat bu özellikle bayanların istemediği bir durumdur. Biz de size bu yazımızda Cilt beyazlatan doğal epilasyon maskesi nasıl yapılıronu göstereceğiz. Bal mumu ve tıraş gibi çözümler mevcuttur fakat bunlar geçici çözümlerdir. Zamanla yerine daha güçlü tüyler çıkar ve sizi kısır bir döngüye sürükler. HABERİN DEVAMI VE TARİF İÇİN TIKLAYIN.

Koltuk Altınıza Patates Rendesi Uygulayın

Cilt bakımı ve peeling maskesi

Cilt bakımı ve peeling maskesi : Yüzümüzü güzelleştirmek için güzellik salonlarına gidiyoruz. Genellikle bu 60 dakikalık oturum için yüzlerce lira harcıyoruz. Ama zararlı kimyasallarla dolu maskeler kullanıp radyasyona maruz kalıyoruz.

Fakat bugün size evinizin rahatlığında bu sorunu çözecek doğal ve pratik bir önerimiz var.

Bu 4 aşamalı bir işlemdir. ADIMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

loading...
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar